FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
artykuły z serwisów informacyjnych
Autor Wiadomość
Marianmibrem 

Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 11
Skąd: usa
Wysłany: 2021-06-16, 11:14   artykuły z serwisów informacyjnych

Postanowiłem zobaczyć, jak sobie radzą dwaj najbliżsi konkurenci. Zauważyłem, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy każdy z nich ma kilka artykułów, z których każdy ma dużą liczbę codziennych przejść. Widziałem też, że od czasu do czasu kupują artykuły ze stron informacyjnych. Ale linki z tych artykułów prowadzą do strony głównej, a nie do stron, które generują ruch. Teraz zastanawiam się, czy kupić linki do strony głównej?
 
     
TooPrist 

Dołączyła: 16 Cze 2021
Posty: 11
Skąd: usa
Wysłany: 2021-06-16, 18:54   

Wiadomo, że linki odgrywają istotną rolę w pozycjonowaniu stron internetowych. Znaczenie linków jest zbyt wysokie, aby zajmować dobre pozycje w wynikach wyszukiwania. Budowanie linków jest ważną częścią SEO. PrFlare stosuje własną metodę budowania linków, im lepsze budowanie linków, im więcej użytkowników odwiedza tę stronę, tym bardziej popularna staje się ta strona. Linki należy kupować na promowanych stronach, nie tylko na stronie głównej. Ogólnie rzecz biorąc, jakość tekstów i optymalizacja wewnętrzna wpływają przede wszystkim.
 
     
nijaki 

Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 166
Skąd: Wwa
Wysłany: 2021-06-19, 12:34   

Jest to poniekąd na pewno strategia pozycjonowania, gdyż pozyskiwanie linków jest również czymś niezwykle ważnym. Muszę przyznać, że ja staram się na ten temat sporo czytać. Już nawet w - wejdź - napisano wiele na temat samych kosztów związanych z audytem SEO.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14