FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Leasing
Autor Wiadomość
miroslaw332221 

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 189
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-02-26, 15:00   Leasing

Ja jestem niesamowicie zadowolony bo ostatnio skorzystałem z bardzo dobrej oferty leasing samochodu osobowego .O tej forcie powiedziałem też znajomemu i on z tej firmy też skorzysta.
 
     
Sara212 

Dołączyła: 25 Mar 2021
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-06-28, 11:08   

Bardzo fajną i pomocną opcją jest Porównywaka leasingowa to świetne narzędzie, dzięki któremu porównacie najlepsze oferty leasingu. Jeśli taka opcja finansowania Cię interesuje to koniecznie sprawdź na ich stronę bo macie tam mnóstwo informacji i ciekawe oferty.
 
     
stanbara 

Dołączyła: 05 Lip 2021
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-07-05, 11:46   

Ja uważam że to fajne rozwiązanie zwłaszcza dla firm ale nie tylko. Wybierzcie opłacalny leasiing a ofert jest mnóstwo także sobie posprawdzajcie.
_________________
rolka jezdna dwukrawędziowa
 
     
ikornel275 

Dołączyła: 28 Lip 2021
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-08-19, 14:28   

Ja uważam że leasing to dobra forma finansowania. Poczytajcie troszkę na ten temat na stronie https://clicklease.pl/oferta/leasing-na-start/ to firma która zajmuje się taką i inną formą finansowania. To świetna opcja zgłasza dla młodych firm które dopiero zaczynają swoją przygodę. Sprawdźcie co można dzięki ich ofertom zyskać.
 
     
kamilex 

Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 25
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-09-15, 16:20   

Muszę zgodzić się z moimi przedmówcami. Osobiście nie jestem majętną osobą, ale chciałem mieć samochód, dzięki któremu będę mógł zacząć zarabiać pieniądze pomagając ludziom w przeprowadzkach. Udało się. Znalazłem leasing bez baz - czyli leasing, w którym nie weryfikują historii finansowej oraz ewentualnych wpisów w bazach BIK i KRD. Myślę, że dostałem bardzo atrakcyjne warunki finansowania. Teraz startuję z własnym biznesem :) Jakbyście potrzebowali kogoś od przeprowadzki - zapraszam do siebie! :)
 
     
aga35 

Dołączyła: 31 Maj 2021
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-10-14, 13:02   Samochód elektryczny

Również polecam, już nie pierwszy raz biorę samochód w leasing. Jedyne co się w tym temacie zmieniło, to niedawno znajomy pochwalił się przesiadką na hybrydę, dlatego też myślę nad podobną inwestycją. Niestety ofert leasingu takiego typu auta jest już zdecydowanie mniej i z tego co się zdążyłem zorientować raty również wydają się szokująco wysokie. Najkorzystniejsza oferta jaką pod tym względem znalazłem, to ta na https://mauto.pl/samochody-elektryczne Dodatkowo mają jakiś program z dofinansowaniem, więc na pewno będę się musiał w tym temacie rozeznać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13