FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Z życia wzięte
Autor Wiadomość
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
  Wysłany: 2007-11-17, 13:34   Z życia wzięte

Sądzę, że tu można by zamieszczać zabawne, ciekawe historyjki z życia naszych rodzin, śmieszne powiedzonka i pytania naszych pociech. Co Wy na to?
 
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-17, 13:37   

Mhm....

Właśnie moja najmłodsza (8 lat FASolka biega za suką Azą (suka większa od Agatki) z kaszą, łyżką i stołeczkiem.
Suka stara się uniknąć jedzenia kaszy (aczkolwiek jest w tym bardzo cierpliwa) a Agatka wpycha jej kasze do mordy łyżeczką i gada jak katarynka; "o Boże, co za dziecko", "mam za tobą biegać z tym jedzeniem po całym domu"....
 
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
  Wysłany: 2007-11-17, 13:41   

Współczuję pieskowi, nie cierpię kaszy! A...czy ten stołeczek to też dla psa?
 
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-17, 13:52   

No nie.
Agatka jest malutka a pies spory (spora, bo to ta pies), więc Agatka stawia przed psem stołeczek, siada i karmi a pies się krzywi i odwraca głowę....
 
 
     
bolek 
Rodzic???


Wiek: 62
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 286
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2007-11-17, 14:36   

Ciekawe jak by karmila Duzego Doga Niemieckiego :-)

grandis.jpg
Plik ściągnięto 58527 raz(y) 24,01 KB

 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-17, 14:58   

Pewno by musiała na swoim stołeczku stawać....
Jakoś by sobie poradziła....to sprytne dziecko.
 
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-11-17, 15:02   

No ja bym się nie odważyła, a do miniaturek nie należę. Pan Bóg mnie stworzył według norm góralskich: Kobita powinna być tako, żeby zimą grzoć, a latem ciń dawać. I na moje nieszczęście tak mam... ;)
 
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-17, 15:19   

Możliwe, że nie jesteś ośmioletnią FASolką....
Agatka jest maleńka (ani nie grzeje ani cienia nie daje) ale za to nie ma powodu aby się psa obawiać. To raczej psy przed nią usiłują się gdzieś schować ;)
 
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2007-11-17, 18:03   

Co do pas , FAS- olek i dzieci i śmieszności z życia wziętych - to Wojtek poszedł w piątek do szkoły bez tornistra, a Patryk dzisiaj wyszedł z psem na spacer bez psa :D zabrał linewkę i się wrócił - Michał go zapytał dlaczego sie wróciłeś bo zapomniałem o psie błahahahah
 
     
Gość

Wysłany: 2007-11-17, 18:06   

Danusia napisał/a:
Co do psa , FAS- olek i dzieci i śmieszności z życia wziętych - to Wojtek poszedł w piątek do szkoły bez tornistra, a Patryk dzisiaj wyszedł z psem na spacer bez psa :D zabrał linewkę i się wrócił - Michał go zapytał dlaczego sie wróciłeś bo zapomniałem o psie błahahahah
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2007-11-17, 18:07   

Kurcze ten gość to ja - przepraszam - chciałam poprawić literówkę i takie coś mi się zrobiło:(
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-17, 18:20   

U nas pogoda pod psem :(
Moje dzieci spędzają wieczór przed telewizorem co oznacza ciągły wrzask (bo 3 FASolki a jeden telewizor).
Ustalili, że zmieniają kanał co 15 minut ale jak ustalić kiedy minęło 15 minut (duży zegar wisi zaraz koło telewizora - na poczesnym miejscu).
Co chwila słyszę więc "teraz na moje" i wrzask....
Wrzask ustaje tylko jak wejdę i wydam podobny dźwięk o tym samym natężeniu (wtedy zaczynają się śmiać - widocznie wyglądam zabawnie lub nieudolnie naśladuję dzieci...a może to taka sztuczka).
Już mnie gardło boli (muszę popracować nad emisją), jutro idziemy na długi spacer (niezależnie od pogody) a telewizor będzie odpoczywał....
 
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-11-17, 21:36   

Rok temu od Mikołaja Karolcia dostała chomika. Nie pożył biedak długo, wykończyły go chyba tysiące całusków i uścisków. Mała uparła się , aby mu zrobić pogrzeb. Śniegu było dużo, ziemia zamarznięta więc zaproponowałam, że pochowamy go w śniegu, daleko w polach u babci. Ona stwierdziła, że tak nie chce bo grób musi być w ziemi i wymyśli coś lepszego. Po południu stwierdziła, że chomika wyrzuciła do zsypu. Oczywiście uwierzyliśmy. Za kilka dni w pokoju zaczął się rozchodzić nieciekawy zapach. Jeszcze wtedy źródła nie odkryłam. Następnego dnia idę podlać kwiaty i zdębiałam. W doniczkę wbita wykałaczka z karteczką ś.p. Chomik, a z doniczki wydobywa się straszny zapach. Chomik spoczął więc pod kwiatkiem w doniczce- no cóż grób miał w ziemi.
 
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-11-18, 14:44   

To jeszcze raz ja. Dziecko moje pisze recenzję filmu Krzyżacy. Same achy i ochy i wreszcie zakończenie. "Nie będę już dalej opisywać tego filmu, bo muszę odrobić matematykę. Jak ktoś chce go obejrzeć niech idzie do wypożyczalni ( tu namiary, dość dokładne) i wypożyczy. Ale jeszcze lepiej wypożyczyć Anię z Zielonego Wzgórza, bo nie jest taka nudna i starodawna." :568: Pozdrawiam.
 
 
     
Małgorzata 

Wiek: 62
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 650
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2007-11-18, 19:15   

bolek,

to Twój pies? I to Ty? :D

Danusia napisał/a:
zapomniałem o psie

Dobre! :d
Nasza Iwa żurek bez żurku ugotowała... Była dziś na przepustce z sanatorium. "Mamo, a wiesz, jakie zwierzątko ma moja kolezanka? kurzofretkę :570:

Gośka napisał/a:
W doniczkę wbita wykałaczka z karteczką ś.p. Chomik, a z doniczki wydobywa się straszny zapach.

O rety, nieźle. ;) Punkt dla Karoli :diabel:

Gośka napisał/a:
bo nie jest taka nudna i starodawna.

Kolejny punkt! :d
_________________
Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata

Zapraszam na strony Fundacji FASTRYGA

http://fas.edu.pl/
http://fas.org.pl/

oraz Ośrodka FASTRTYGA
https://sites.google.com/site/osrodekwledzinach/home
https://plus.google.com/u/1/108991578606595391937/posts
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 15