FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Medycyna estetyczna
Autor Wiadomość
miroslaw332221 

Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 189
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-25, 08:06   Medycyna estetyczna

Mojej żonie kilka dni temu powiedziałem że na pewno bardzo dobrze zrobi jak zdecyduje się przeczytać bardzo ciekawy artykuł kosmetyki naturalne dla zdrowia i urody .Żona mnie posłuchała i ten artykuł przeczytała.
 
     
Freda 

Dołączyła: 02 Sie 2018
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-03, 12:56   

Jeśli chcecie zakupić sprzęt którego cena jest adekwatna do jego jakości i przydatności w salonie kosmetologicznym to koniecznie sprawdźcie na stronę hifu cena tutaj mają według mnie najlepszą ofertę na rynku. Polski producent który daje gwarancję na to że produkt jest najwyższej jakości. Zresztą poczytajcie o tej firmie o jej nagrodach i wyróżnieniach. Moim zdaniem super sprzęty.
 
     
radek443 

Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-25, 20:19   

Moja żona o swój wygląd bardzo dba i ostatnio kupiła bardzo dobre kremy na dzień .Nawet swojej przyjaciółce jako prezent kupiła kremy. Moja żona lubi kupować innym prezenty.
 
     
hylia7044 

Dołączyła: 04 Paź 2021
Posty: 94
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-10-31, 14:18   

Ja to chciałabym wam polecić depilacja laserowa głogów oni są profesjonalni i doświadczeni. Warto do nich wybrać się na taki zabieg. Byłam i jestem zadowolona. To ważne by wybierać się do najlepszych specjalistów jeśli chodzi o zabiegi estetyczne.
 
     
urka 

Dołączyła: 02 Lis 2021
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-13, 16:36   

Ja zabiegi epilacji laserowej wykonywalam w super klinice https://bienkowscyclinic.pl/blog/epilacja-laserowa-skuteczna-depilacja/ . Bardzo polecam, nie tylko ze wzgledu na nowoczesne technologie na ktorych dzialaja ale tez na opieke i atmosfere jaka tworza dla pacjenta :)
 
     
elsa 

Dołączyła: 23 Cze 2019
Posty: 16
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2021-11-14, 11:23   

Ja też korzystam z różnych zabiegów w klinice https://artederm.pl/ i lubię tam się umawiać na zabiegi bo panuje tam świetna, domowa atmosfera, do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, czułam się dobrze zaopiekowana podczas zabiegu ale także po nim.
 
     
Megula 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Lis 2021
Posty: 21
Skąd: katowice
Wysłany: 2021-11-17, 13:44   

Ja z mojej strony mogę polecić zabiegi w https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-warszawa-mokotow-aleja-wilanowska/ To klinika która w stolicy ma doskonałą renomę i wcale mnie to nie dziwi bo kilka wizyt u nich juz za mna
 
     
Zosia44 

Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-12-08, 11:54   

Z pewnością znajdą się tutaj osoby zainteresowane zabiegami medycyny estetycznej. Osobiście chciałbym Wam polecić nowoczesny gabinet trychologii, kosmetologii, dermatochirurgii i dietetyki klinicznej, a także ich produkty, w których znajdziecie m.in. Mediceuticals Vitatin . Polecam wszystkim zainteresowanym tematem.
 
     
Kryśminia 

Dołączyła: 10 Gru 2021
Posty: 13
Skąd: Poland
Wysłany: 2021-12-11, 19:33   

Medycyna estetyczna jest super! Sama wykonałam kilka drobnych zabiegów w https://dream-med.pl/ i bardzo polecam. Przekochana i pomocna Pani doktor :) Na pewno zdecyduje się na jeszcze kolejne bo efekty są extra
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13