FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawki na prezent?
Autor Wiadomość
Freda 

Dołączyła: 02 Sie 2018
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-29, 05:15   Zabawki na prezent?

Zastanawiam się co kupić swojemu chrześniakowi w prezencie na urodziny. Myślałam nad jakąś zabawką i nawet kilka ciekawych znalazłam tutaj https://najutro24.pl/Dziecko-c18 , ale nie wiem na którą z nich się zdecydować. Może podpowiecie mi co będzie najlepsze dla 6latka?
 
     
Rafal113 
Rafal

Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 1
Skąd: Zakopane
  Wysłany: 2019-02-08, 13:51   

Proponuję perkusję dla dzieci :> Mój chrześniak dostał taką z mikrofonem, genialna zabawka. Znajdziesz ich pełno na allegro, w googlach.
_________________
Profesjonalny antyplagiat do sprawdzania tekstów, prac dyplomowych, książek.
 
     
pukla123 

Dołączyła: 22 Wrz 2019
Posty: 20
Skąd: tarnów
Wysłany: 2019-09-23, 05:10   

A może przyda się komplet poscieli, przescieradlo oraz ochraniacz na materac. https://ochraniacz-na-materac.pl Sama takiego używam. Jest elastyczny i dobrze się sprawdza, Na stroniea stronę, mają je w różnych rozmiarach, wszystkie zrobione z tkanin antyalergicznych i zmniejszających potliwość. Można je także prać w wysokich temperaturach. Mysle ze taki prakryczny prezent moze byc fajny
 
     
Daniel332 

Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 114
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-12-14, 10:01   

Polecam dla rodziców Jaki prezent na święta dla chłopca? to fajny artykuł który opisuje na co zwracać uwagę przy kupnie zabawek dla małego dziecka. Zabawki edukacyjne jak np. klocki pomagają dziecku rozwijać umiejętności manualne i przestrzenne.
 
     
daga 

Dołączyła: 18 Sty 2020
Posty: 3
Skąd: znajomi
Wysłany: 2020-01-18, 23:05   

Może spróbuj jakieś fajne ksiązki dla dzieciaków. Na rynku jest bardzo duży wybór wartościowych pozycji. Albo gry planszowe, które potrafią bardzo fajnie zająć malucha.
 
     
radek443 

Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-14, 05:31   

Na mikołaja zawsze mojej dziewczynie robię bardzo fajny prezent. Na przykład na ostatnich mikołajkach kupiłem jej rewelacyjną sukienkę z sklepu sukienki włoskie .
 
     
nijaki 

Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 166
Skąd: Wwa
Wysłany: 2021-11-07, 14:52   

Jeśli faktycznie ma to być prezent dla dziecka to myślę, że jest to najpopularniejszy wybór. Kiedy natomiast zastanawiamy się nad wyborem prezentu dla świeżo upieczonych rodziców to moim zdaniem warto już się zastanowić. Doskonale o tym napisano na stronie http://dlalejdis.pl/artyk...zonych_rodzicow i ja na pewno każdego zachęcam do lektury.
 
     
Zosia44 

Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-12-28, 20:19   

Myślę, że zabawki na prezent to bardzo dobry pomysł. Osobiście chciałbym Wam polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze zabawki dla dzieci, w tym mata edukacyjna tiny love . Co Wy sądzicie o ich ofercie i czy ktoś z Was z niej korzystał?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12