FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Badania do pracy magisterskiej
Autor Wiadomość
Ada 

Dołączyła: 16 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-01-16, 11:52   Badania do pracy magisterskiej

Witam! :)
Jestem studentką V roku Psychologii na UMCS w Lublinie. Właśnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat dzieci z Alkoholowym Zespołem Płodowym. Mam już zebraną pewną grupę dzieci, ale wciąż jest to za mało :( Dlatego chciałabym Was prosić o pomoc. Poszukuję rodziców/opiekunów dzieci z FAS, którzy zgodziliby się na spotkanie i przeprowadzenie badania psychologicznego trwającego około 30-40 minut.
Ważne jest dla mnie by dzieci był w wieku 8-10 lat i miały diagnozę. Najlepiej z okolic Lublina lub Krakowa, ale jeśli będzie trzeba to przetransportuję się w każde inne miejsce.
Badam funkcje wykonawcze u dzieci z tej grupy, badanie jest dla dziecka formą zabawy, jak dotąd dzieci dobrze się bawiły podczas spotkań ze mną (pewnie dlatego, że jednym z elementów badania jest gra komputerowa ;) ).
Zapewniam pełną anonimowość, wyniki będą publikowane tylko w mojej pracy magisterskiej. Jeśli bylibyście zainteresowani poznaniem indywidualnych wyników Waszych dzieci to oczywiście mogę je z Wami omówić.
Odpowiem na każde nurtujące Was pytanie i udzielę więcej informacji na temat badań w prywatnej wiadomości lub w e-mailu.
Bardzo Was proszę o pomoc. Zastanówcie się proszę i czekam na Waszą odpowiedź.
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12