FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EDUKACJA POPRZEZ DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWE
Autor Wiadomość
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-10-20, 10:57   EDUKACJA POPRZEZ DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWE

Doświadczenia życiowe ... To również forma edukacji :D Czasem to kłopoty dla FASolek :/ , a czasem śmieszne sytuacje. Zachęcam do podzielenia się opowiastkami, takimi z życia wziętymi ;)
Dziś opowiem, jak się najlepiej uczyć na błędach i ćwiczyć swą uwagę.
Najświeższe zdarzenie, wczorajsze.
Październikowy FASolek Marek (czyli ja), dostał od swej Mamy i Cioci pieniążki, by sobie coś kupił w prezencie. Myślał i myślał, a że jest bardzo praktyczny, to wymyślił, że będzie to kuchenka mikrofalowa :D Wyciągnął Żonę do marketu i kupili.
Wiadomo - studiowanie instrukcji obsługi :D Strasznie dużo opisów, funkcji :558:
Mówi FASolek do swej Żony: "Pamiętaj, że nie wolno używać naczyń mikrofalówkowych, gdy jest włączona funkcja grilowania. Tylko jak używa się mikrofal."
Kupili sobie też w markecie kurczaka z grila, no i chcieli podgrzać w nowej mikrofalówce.
FASolek Marek (czyli ja), zrobił wszystko zgodnie z instrukcją, ALE gdzieś tam wyczytał w tej instrukcji, że podczas podgrzewania - należy nakryć specjalnym kloszem potrawę, tak by nie była zbyt wysuszona. I tym się zasugerował tak bardzo, że zpomniał, przed czym ostrzegał swą Żonę. Otwiera mikrofalówkę, a tu ... cały klosz roztopiony na kurczaczku :553: Wyglądało to jak roztopiony ser. Ech z tą podzielnością uwagi :/ Jednak to zdarzenie na długo zapadnie w mą pamięć i więcej razy tego błędu nie zrobię. WYEDUKOWAŁEM SIĘ w obsłudze urządzenia :D
Pół nocy nie spałem z powodu tych nóżek z kurczaka, bo baaardzo lubię, a tu ... taka strata :567:
 
     
mikolaj22223r 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: 2021-05-21, 08:12   

Przeczytałem to wszystko bardzo dokładnie. Na pewno o tym wątku powiem kumplowi.

__________________________________________________
Komornik bez powiadomienia https://www.anty-dlug.pl/...-powiadomienia/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12