FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jacek
Autor Wiadomość
jaca24 
student

Wiek: 41
Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2007-10-07, 11:02   Jacek

Witam wszystkich na FAScynującym forum:):):)
Jestem pedagogiem specjalnym-oligofrenopedagogiem, znalazłem się na tym forum , gdyż
obecnie piszę pracę magisterską na Uniwersytecie Łódzkim na temat"

"Rozwój umysłowy, rehabilitacja i edukacja dziecka niepelnosprawnego intelektualnie z Alkoholowym Zespołem Płodowym".......

Temat bardzo ciekawy, no i mam nadzieję, że już niebawem praca moja będzie gotowa i ujrzy "światło dzienne"..problem FAS jest coraz bardziej rozpowszechniany w naszym kraju, choć jeszcze bardzo mało ludzi wie czym jest i "co to jest"...........Ale jak widzimy coraz częściej rodzi się takich dzieci, a ludzie dowiadują się własnie z TV czym jest FAS...mam nadzieję, że będzie takich przypadków coraz mniej właśnie dzięki większej wiedzy społeczeństwa na ten temat.......

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego niedzielnego popołudnia:):):)
 
 
     
Mania

Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 23
Wysłany: 2007-10-07, 11:13   

Witam cie Jacku pisz tą pracę i bierz się do roboty przy naszych dzieciach Tylko ,że przenieś się proszę na mazury.
Pozdrawiam.
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-10-07, 13:05   

Tak, tak.... Mazury to dobry pomysł :)

Ładnie tu, cicho, spokojnie i... całe mnóstwo pracy dla oligofrenopedagoga a zwłaszcza takiego, który ma wiedzę na temat FAS.... :/
 
 
     
kasia86 
kasia86

Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: 2010-04-24, 14:52   prośba

witaj Jacku...:) mam ogromna prosbe ...czy moglbys mi podpowiedziec z jakich ksiazek korzystales piszac swoja prace...obecnie pisze tnz. staram sie na pisac prace na temat FAS..niestety mam malusko ksiazek na ten temat..prosze pomoz...kasia
_________________
kasia
 
 
     
Olka

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 105
Wysłany: 2010-04-28, 12:55   

agafia, Mania, Na jakie Mazury ???

A ja tu w Łodzi przepraszam sama się mam z moimi gwiazdami ostać? Facet młody i chętny, patrzcie ile od razu amatorów(ek) się znalazło!
Witaj Jacku, może utworzysz klasę terapeutyczną dla dzieci z FAS w Łodzi? Jeśli tak, pisz na P.W, może moja gehenna ze szkołą masową wreszcie się skończy :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12