FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
naturalne kosmetyki
Autor Wiadomość
pukla123 

Dołączyła: 22 Wrz 2019
Posty: 20
Skąd: tarnów
Wysłany: 2019-09-30, 08:49   naturalne kosmetyki

Zdrowo się odżywiacie? A czy stosujecie tez zdrowe kosmetyki? Warto stosować naturalne kosmetyki, takie które są wolne od konserwantów, w pełni bezpieczne i hipoalergiczne . Ja polecam te strona https://naturalsecrets.pl/ Moim zdaniem to jedne z lepszych jakościowo kosmetyków jakie znam, a w dodatku wcale nie są drogie.
 
     
Daniel332 

Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 114
Skąd: warszawa
Wysłany: 2019-11-25, 23:05   

Ja używam do pielegnacji twarzy kosmetyków ze strony https://dermalogica.pl/ Jestem bardzo zadowolona z tych komsetyków ponieważ naprawde działają i dzięki nim mam bardzo gładką i ellastyczna skórę. Na pewno znajdziecie tam kosmetyki do swojego typu cery ponieważ mają tam wszystko co kobieta potrzebuje.
 
     
radek443 

Dołączył: 15 Cze 2020
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-09-10, 11:46   

Od bardzo dawna moja znajoma kupuje bronzery .To jej się bardzo podoba i jeszcze swojej przyjaciółce powiedziała żeby sobie to kupiła.
 
     
Freda 

Dołączyła: 02 Sie 2018
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-21, 11:13   

Ja korzystam już dawna z kosmetyków firmy kosmetyki naturalne do cery trądzikowej jestem z nich bardzo zadowolona moja cera zdecydowanie się poprawiła. Sprawdźcie na stronę sklepu bo na pewno znajdziecie coś dla siebie. Teraz są fajne promocje wiec warto zajrzeć na stronę tego sklep
 
     
Ewka 

Dołączyła: 04 Gru 2020
Posty: 2
Skąd: Poznan
Wysłany: 2020-12-04, 09:09   

Jeśli o mnie chodzi to bardzo często kupuję kosmetyki hurtowo. Więc dla mnie najlepszym rozwiązaniem do kosmetyków jest po prostu hurtownia kosmetyczna
 
     
Megula 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Lis 2021
Posty: 21
Skąd: katowice
Wysłany: 2021-11-18, 14:36   

Jak naturalne to na pewno z Bielendy :) oni mają świetne kosmetyki, na przykład seria good skin
 
     
hylia7044 

Dołączyła: 04 Paź 2021
Posty: 94
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-12-09, 13:56   

Ja też od jakiegoś czasu stresuję kosmetyki naturalne. Moja skóra zdecydowanie lepiej na nie zareagowała.


_______________________________________
Klinika medycyny estetycznej wrocław
 
     
Kryśminia 

Dołączyła: 10 Gru 2021
Posty: 13
Skąd: Poland
Wysłany: 2021-12-10, 11:13   

Dla mnie kosmetyki naturalne to podstawa każdej kosmetyczki...trafiłam na nie z polecenia koleżanki i przepadłam! Od lat mam problematyczną cerę a ostatnimi czasy wygląda tak pięknie, jak nigdy..swoje wszystkie kosmetyki naturalne zamawiam z https://ukryte-piekno.pl/ i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
 
     
Zosia44 

Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-12-10, 16:17   

Chciałbym Wam polecić usługi klinika medycyny estetycznej wrocław , poniewaz uważam, że oferują oni zabiegi na najwyższym poziomie. Świetnie wykwalifikowany personel oraz najnowocześniejszy sprzęt dla medycyny estetycznej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14