FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam:)
Autor Wiadomość
Fisielka 

Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2009-03-31, 15:21   Witam:)

Jestem tutaj nowa zdziwiona że znalazłam takie miejsce , wczoraj próbowałam coś napisać ale mnie wyrzuciło , do tej pory wydawało mi się że jestem sama z takimi problemami,
 
     
ania55555.pl

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 75
Wysłany: 2009-03-31, 19:49   

Witaj Fisielka, !!! Jeśli znalazłaś się tutaj tzn,że masz dziecko takie jak MY tzn jesteś wśród swoich!!! :* :* :*
 
     
Olka

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 105
Wysłany: 2009-03-31, 21:08   

Witaj Fisielka, miłej lektury! :*
 
     
Fisielka 

Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2009-03-31, 21:23   

Dziękuję za miłe powitanie :*

[ Dodano: 2009-03-31, 21:51 ]
Aniu dziękuję za pozdrowienia , ja jeszcze nie wiem czy moje dziecko ma FAS , niepokoją mnie pewne oznaki , jestem ciekawa kiedy ty stwierdziłaś coś niepokojącego i skąd wiedziałaś że to FAS ?
 
     
ania55555.pl

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 75
Wysłany: 2009-04-01, 08:34   

Ja zabierając małego(miał 5 m-cy) wiedziałam,że mama piła w ciąży zaczęłam bardziej sie przyglądać ,chodzić po lekarzach(oczywiście większość nie umiała mi nic powiedzieć bo sami nie wiedzieli co to FAS) w sierpniu trafiłam do Sierczynka gdzie natrafiłam na samych wspaniałych ludzi,którzy pomogli mi się pozbyć jakichkolwiek wątpliwości.Teraz mój synuś ma już nawet orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Jak wszyscy tu obecni rodzice biegam po wielu specjalistach chodzę z małym na rehabilitację.W naszym mieście jest pani dr genetyk która też po zrobieniu badań wiele mi powiedziała na temat FAS.Im więcej wiem na ten temat tym większego powera mam do działania bo widzę,że moje starania nie idą na marne.Głowa do góry ! Poradzisz sobie jak będziesz potrzebowała pomocy to służę takową. :*

[ Dodano: 2009-04-01, 08:39 ]
A jeszcze jedno bo zapomniałam mamy w swoim mieście wspaniała kobietę,którą też poznałam w Sierczynku i do której chodzę z małym jest to PANI IWONA PALICKA psycholog kliniczny,terapeuta integracji sensorycznej i neurorozwoju a przede wszystkim wspaniały człowiek.
 
     
Olka

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 105
Wysłany: 2009-04-02, 08:47   

Ostatnio dzwoniłam do kilku sanatoriów chcąc załatwić dzieciom i sobie turnus rehabilitacyjny. Oczywiście wybierałam te dziecięce i z profilem schorzeń neurologicznych - żadna z osób, które odbierały telefon, nie wiedziała co to FAS i czy mają w ofercie pomoc dla dzieci dotkniętych tą chorobą. Każda z tych osób prosiła mnie o wyjaśnienie zagadnienia, nigdzie, w żadnym z ośrodków nie zadeklarowali, że dadzą radę coś sensownego nam zaproponować :)
Chyba więc dam spokój i pojedziemy nad morze zafundowac sobie inhalacje :)
 
     
Fisielka 

Dołączyła: 29 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2009-06-03, 12:19   

Dziękuję Ani która udzieliła mi pierwszych informacji :)
Maryni :* która bardzo starała się pomóc , wszystkim z którymi spotkałam się 30 maja , a w szczególności tym które siedziały obok mnie ( z jedną będę chciała jeszcze kiedyś porozmawiać bo mamy jeden szczególnie wspólny temat :blondi: :blues: :wstyd: ) i oczywiście pani Iwonie Palickiej dzięki której zrozumiałam że jeszcze ze mną wszystko ok , chyba :blazen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12