FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kaasia wita :)
Autor Wiadomość
kaasia 

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: ze Śląska
Wysłany: 2008-07-01, 13:03   kaasia wita :)

Witam serdecznie!
Mam na imię Kasia, mieszkam na Śląsku i bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum.
Czytuję od dawna, czas wyjść z ukrycia ;) )
Mam trójkę adoptowanych dzieci i jedno w rodzinie zastępczej - wiek od 9 do 2 lat. Co najmniej jedno ma FAS :boks: . Z dwójką z nich wybieramy się w sierpniu do Sierczynka. I przyznaję, że mam lekką tremę...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Kasia
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-07-01, 13:57   

Witaj Kasiu. Dlaczego obawiasz sie wyjazdu do Sierczynka? Tam jest super miło i rodzinnie. Wszyscy, którzy tam jadą mają podobne problemy. Na który turnus jedziesz, bo ja na II. Pozdrawiam. :)
 
 
     
Małgorzata 

Wiek: 62
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 650
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2008-07-01, 17:33   

kaasia napisał/a:
Czytuję od dawna, czas wyjść z ukrycia ;) )


Witaj! :hura:
_________________
Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata

Zapraszam na strony Fundacji FASTRYGA

http://fas.edu.pl/
http://fas.org.pl/

oraz Ośrodka FASTRTYGA
https://sites.google.com/site/osrodekwledzinach/home
https://plus.google.com/u/1/108991578606595391937/posts
 
 
     
kaasia 

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: ze Śląska
Wysłany: 2008-07-02, 10:53   

Dziękuję za miłe powitanie :)

Jeśli chodzi o Sierczynek (jadę na II turnus) - najbardziej obawiam się, że z moimi ...aniołkami raz dwa pozbędę się entuzjazmu ;) Nigdy jeszcze nie wyjeżdżałam z nimi sama - tj. bez męża. Obawiam się też tej podróży - tyle godzin i na nieznanej drodze - to budzi moje obawy... Czy ktoś może mi podpowiedzieć która droga jest najlepsza od strony Bielska/Katowic?
 
     
Danusia
Gość
Wysłany: 2008-07-02, 11:01   

Super ,ze jedziesz na II turnus - o aniołki się nie martw - zajmiemy sie nimi :D
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-07-02, 13:15   

Dasz radę, zobaczysz. I broń Boże nie pozbywaj sie entuzjazmu, tam jest super pierwsza klasa. Ja też jadę sama pociągami, już to przerabiałam i żyję. Moje aniołki też bywają diabełkami, ale co tam, już się nie mogę doczekać Sierczynka. Pozdrowionka i do zobaczenia.
 
 
     
wanda

Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2008-07-02, 20:50   

Witaj Kasiu :kwiatek:
 
     
Małgosia G.

Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 73
Wysłany: 2008-07-04, 22:37   

Witaj Kasiu :)
 
     
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2008-07-04, 23:46   

:*
 
 
     
Kinga 


Wiek: 46
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 59
Wysłany: 2008-07-12, 10:41   

ja też Cię witam, Kasiu!!
_________________
*SŁONECZNIK*
slonecznik99@wp.pl
 
 
     
Donat 


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 34
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-07-15, 10:50   

Witam i serdecznie Cię pozdrawiam!
Jeżeli chodzi o drogę, to ja osobiście zwykle jadę przez Wrocław autostradą. Oczywiście trzeba przejechać miasto i potem się zwalnia bo nie ma już autostrady. Ale dla mnie ważne żeby odpocząć z maluszkiem, bo żle znosi długą podróż a we Wrocku mamy znajomych.
Każda droga jest ok, pod warunkiem, że masz cierpliwość i wytrzymały wóż.
Trzymaj się!
 
     
kaasia 

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: ze Śląska
Wysłany: 2008-07-15, 22:28   

Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wskazówki, już mi się rozjaśniło.

Mąż mówi, że przesadzam, że świetnie sobie poradzę - i pewnie ma rację, ale jak mi dziecię rano buczy (czyt. wyje niemiłosiernie) przez godzinę, że butki cisną i nie da się w nich chodzić (chociaż wczoraj, i przedwczoraj i jeszcze wstecz były świetne) i tak co rano z czym innym problem "ubraniowy" - na ulicy słychać, że młoda dama ...nie ma co na siebie włożyć ;( ... to ręce opadają i zastanawiam się jak tu mierzyć się z prawdziwymi problemami... Nie cierpię tych poranków, oddycham z ulgą gdy cała czwórka jest ubrana, najedzona i wybiega boso w świat :aniol: :aniol: :aniol: :aniol: I wtedy z rozrzewnieniem im się przyglądam...

Pozdrawiam - z zapachem maciejki w tle
Kasia
 
     
Wanda Szalbot 
Wanda

Wiek: 63
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 7
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-07-16, 21:53   

Witaj Kasiu! :kwiatek:
z tego co pisałaś wnioskuję, że jesteś już ze swoimi pociechami w Sierczynku. Ja parę dni temu wróciłam z Sierczynka, gdzie prowadziłam zajęcia z dziećmi w czasie I turnusu szkoleniowego dla rodziców zstępczych. Temat przewodni turnusu to dziecko z ADHD. Mam nadzieję, że Ty i Twoje dzieci będą miały wiele powodów do zadowolenia z pobytu w tym uroczym miejscu. :brawo: Tego Ci życzę. Rzadko pisuję na forum,ale często tu zaglądam. Mieszkam w Bielsku_Białej, jestem matką adopcyjną ,od lat prawie 15- stu, 17-letniego Maćka z FAS. Działam w Stowarzyszeniu Zastępczego Rodzicielstwa jako instruktor szkoleniowy.
Sredecznie pozdrawiam i życzę duuużo wytrwałości i cierpliwości Tobie i wszystkim forumowiczom. :kwiatek: Wanda Szalbot
 
     
Marynia

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 98
Wysłany: 2008-07-16, 23:15   

Chyba zostały pomylone warsztaty, domyślam się, że Kasia wybiera się na fastrygę, a to dopiero w sierpniu (II turnus) i mam nadzieję na spotkanie.
Pozdrawiam.
 
     
kaasia 

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 33
Skąd: ze Śląska
Wysłany: 2008-07-17, 01:33   

Dzięki Marynia za sprostowanie, miło wiedzieć, że ktoś czuwa :zeby:
Masz rację, jadę na II turnus i tak naprawdę już się nie mogę doczekać - mimo wszystko...

Wanda, jeśli to, co napisałam jakoś wskazuje, że mogłabym być już PO warsztatach to może nie jest ze mną tak źle :aniolek:
I bardzo się cieszę, że napisałaś - nie dość, że fachowiec to jeszcze mieszkasz o rzut beretem! no, może dwa rzuty...

Serdeczności znad powideł wiśniowych

Kasia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12