FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania Ciąża bez alkoholu
Autor Wiadomość
agafia 
Administrator

Wiek: 59
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 397
Skąd: Mazury
Wysłany: 2007-11-08, 09:29   

Krzyś uwielbia być gwiazdą a Agatka chyba jeszcze bardziej...
Mnie to nie przeszkadza....(bycie gwiazdą ;) )

A o której w tym Pałacu?
I dokładnie gdzie, bo to dość duży budynek a my wszyscy mamy problem z orientacją przestrzenną :)
 
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-08, 11:26   

Ale macie fajnie ...
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-11-09, 21:59   

Ja również biegam ze spotkania na spotkanie i jest fajnie. Pozbyłam sie tremy i jest znacznie lepiej. Najbardziej cieszy mnie ogromne zainteresowanie ludzi. Nauczyciele dopytują się o szkolenia. Małgosiu czy nie przewidujesz w przyszłości szkolenia dla nauczycieli? Potrzeby są ogromne. Pozdrawiam.
_________________

 
 
     
Wanda
Gość
Wysłany: 2007-11-12, 14:29   

Witajcie! :)
Pozdrawiam wszystkich z zimowego Bielska-Białej. Mam na imię Wanda, jestem weteranką jeszcze poprzedniego FASForum, to obecne śledzę od początku. Jestem matką adopcyjną Maćka obciążonego pełnoobjawowym FAS. Aktualnie, podobnie jak Agata z Mazur pełnię funkcję edukatora Kampanii " Ciąża bez alkoholu". Do tej pory przeprowadziłam jedną debatę organizowaną przez MOPS w Sławkowie k/Dąbrowy Górniczej. Mam stamtąd bardzo miłe i ciekawe doświadczenia. Zaproszono mnie też jako prelegenta- praktyka na konferencję do Rudy Sląskiej, która odbyła się w październiku. Cieszę się, że Wy także macie dobre wrażenia z imprez, wkrtórych bierzecie czynny udział. Agata, napiszę do Ciebie. Jak wiesz pochodzę z Bartoszyc i są mi nadal bardzo bliskie.
Trzymam kciuki za Wasze dalsze działania edukatorów. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. Wanda

P.S. Marku, cieszę się, że opowiedziałaś na forum swoją historię. Trzymam kciuki za Twoje plany na przyszłość i życzę wytrwałości. ;)
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-12, 22:03   

Wando :) Dziękuję za kciuki :) Jest jeszcze tyle do opowiedzenia, jeszcze tyle ...
A ja cieszę się, że WY JESTEŚCIE i głosicie swe wieści, że nauczacie i ... potraficie - słuchać tych, którzy nie potrafią z siebie głosu wydobyć :)
 
     
bolek 
Rodzic???


Wiek: 62
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 286
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2007-11-12, 23:26   

Marku.
Jestem pelen uznania s
dla Ciebie.
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-13, 00:25   

Dziękuję :)
Jutro (tzn. dziś, bo już po 24:00), bardziej sobie porozmawiamy, bo zadałeś mi w innym wątku - ważne pytanie, ale teraz jestem zmęczony, wybacz proszę. Po śniadanku, dobrze? :)
(śniadanko zjadam o ok. 11:00, stały rytuał :D )
 
     
Gość

Wysłany: 2007-11-13, 01:21   

Marek
Jasne. Moge czekac i tydzien. Ciesze sie ze masz w ogole ochote cos napisac. Duzo to dla mnie znaczy. Dzieki.
 
     
bolek 
Rodzic???


Wiek: 62
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 286
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2007-11-13, 01:24   

i kto tu ma FAS? Znowu zapomnialem sie zalogowac. Poprzedni post to ja pisalem...
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-13, 12:11   

Bolku, no pewnie, że mam ochotę pisać :D Lubię, a i pisanie jest czymś w rodzaju respiratora :)
Problemem jest jednak kompletna niepodzielność uwagi i niestety nie potrafię elastycznie zajmować się podczas dnia - wieloma sprawami. Jest to do wyćwiczenia, ale graniczy to z cudem, ech ... Dlatego też proszę się na mnie nie gniewać, jeżeli "tu i teraz" na dany post nie odpowiem. To nie to, że nie znajduję czasu, po prostu nie potrafię się oderwać od czynności, którą wykonuję.
Najczęściej też muszę poczekać, aż sam będę w domu, bo inaczej jest zbyt wiele rozpraszaczy, które nie pozwalają się skupić :553: Wtedy w ogóle już nic nie mogę zrobić :558:
 
     
bolek 
Rodzic???


Wiek: 62
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 286
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2007-11-13, 13:04   

Bede cierpliwie czekac.

No i tak duzo dowiedzialem sie na wazne dla mnie tematy i to od Ciebie Marku. Po prostu odwiedzilem Twoj BLOG.

Jest rewelacyjny!
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-13, 14:22   

Dziękuję, że się podoba :)
Za jakie 2 godzinki będę sam w domku, to i za temat się zabiorę, tu na Forumku :)
Dlatego też w moim blogu dość rzadko dokonuję wpisów, bowiem nie zawsze mogę, a wpisy te wymagają pełnego skupienia (a i tak zazwyczaj potem jeszcze coś dopisuję, rozwijam myśl, aktualizuję wpisy).
Ktoś, kto nie zna przyczyn takiego postępowania u człowieka z degenerację struktur mózgowych - może "odgryzać się pięknym za nadobne", na zasadzie - jak Ty tak, to ja też Ci, np. nie odpiszę. Tacy ludzie przyczyniają się swym postępowaniem do takich zachowań u człowieka z zaburzeniami neurologicznymi jak np. do kłamstwa lub tendencji do wymyślania historyjek, które nigdy nie miały miejsca. O tym jednak porozmawiamy w ciszy i spokoju, dobrze?
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-11-27, 23:27   

Dzisiaj byłam na spotkaniu z młodzieżą. Wiecie jak oni słuchają? Widać gołym okiem, że temat FAS ich interesuje. A dziewczyny ile pytań zadają! Tylko się cieszyć i czekać na efekty.
 
 
     
Marek 
FASolek

Wiek: 53
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 119
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: 2007-11-28, 00:15   

:)
 
     
Małgorzata 

Wiek: 62
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 650
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2007-11-28, 08:31   

Marek,

dobrze,że jesteś :)

Gośka,
Ale się cieszę! :d
_________________
Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata

Zapraszam na strony Fundacji FASTRYGA

http://fas.edu.pl/
http://fas.org.pl/

oraz Ośrodka FASTRTYGA
https://sites.google.com/site/osrodekwledzinach/home
https://plus.google.com/u/1/108991578606595391937/posts
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13