FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
witajcie
Autor Wiadomość
Danusia PF 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-11-12, 11:13   witajcie

Witajcie Kochani,
Kiedyś na forum byłam pod nickiem Danusia, ale zapomniałam hasła bo dawno mnie tu nie było:)
Wracam do Was bo bardzo ciężkim i bolesnym okresie dla mnie, przez moje życie przeleciało tornado i mnie wypluło, wszystko jeszcze tak mocno boli, ale powoli kroczek po kroczku się zbieram:).

Jeszcze zadaję sobie pytania o co chodzi, dlaczego, ale nic z tego nie rozumiem . Nadal jestem zawodowa rodziną zastępczą zawodową dla 6 dzieci , ale ...

Mam nadzieję ,że kiedyś zaświeci dla mnie słonko jeszcze:)

Obiecuję teraz częściej bywać z wami.
Zawsze potrafiłam ludziom dac ciepło i wsparcie teraz potrzebuję go od Was bardzo bardzo mocno:)
 
 
     
Magda_Warlik 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-12, 19:12   

Danusia PF, Kochana, witamy ponownie! Najważniejsze że trwasz w swoim postanowieniu, napewno nie wiem jak to jest być matką dla tak niezwykłej gromadki! Jedyne co mogę to chylę przed tobą czoło i pozdrawiam serdecznie!
Obecnie zaczynam pisać pracę magisterską o FAS, czy bedę mogła liczyć na twoją pomoc gdy już stworzę ankietkę?
 
     
Gośka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 58
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 542
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-11-13, 22:07   

Witaj Danusiu ;* Żadne tornado nie ma prawa Ciebie zniszczyć. Zawsze byłaś taka radosna i pogodna, trzymaj się dzielnie. Zdarza się, że upadamy, ale tylko po to, aby podnieść się z podwójnym zasobem energii. Jestem z Tobą. :glaszcze:
 
 
     
Danusia PF 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-11-14, 07:06   

Dziękuję Gosiu właśnie byłam. jak byś mnie teraz widziała :( , ale powolutku się zbieram , wraca mi moja stara radość :) ...z ankietą oczywiście pomogę...
 
 
     
Małgorzata 

Wiek: 62
Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 650
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2010-11-16, 23:01   

Danusia PF,

Witaj :) Najwazniejsze, zebys jak najwiecej zrozumiala i wyciagnela dla siebie - cokolwiek sie wydarzylo. :glaszcze:
_________________
Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata

Zapraszam na strony Fundacji FASTRYGA

http://fas.edu.pl/
http://fas.org.pl/

oraz Ośrodka FASTRTYGA
https://sites.google.com/site/osrodekwledzinach/home
https://plus.google.com/u/1/108991578606595391937/posts
 
 
     
Danusia PF 

Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Bytom
Wysłany: 2010-11-19, 14:17   

Małgosiu rozumiem - rozum swoje - a żal, złe emocje swoje...chyba do końca nie potrafię pozbierać się i poradzić sobie sama ze sobą. Staram się , robię swoje ...teoretycznie ogarniam dom, dzieci, zwierzaki ...ale nie wiem co będzie dalej...wiem co by inni zrobili, wiem co podpowiada instynkt , rozum...ale ja jestem inna chyba...i najgorsze jest ,że sama sobie jestem winna w ostatnim czasie popełniłam więcej błędów niż przez całe swoje życie.
 
 
     
szpak 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 10
Skąd: Nowa Ruda
  Wysłany: 2010-11-25, 09:25   dzień dobry!!!!!!!!!!!

...ja też jakby wracam-może nie z aż tak dalekiej podróży ale jednak po przerwie.Wszystko się zmienia,ewaluuje w czasie,my też i nasze dzieci ....Próbuję zebrać myśli.Od poniedziałku 29.11.2010 leżę z Jasiem we wrocławskiej klinice-proszę Was o modlitwę w Jego intencji-będziemy diagnozować wątrobę.Piotruś w porządku,trzecia klasa podstawówki-zakochany "po uszy" w koleżance z gimnazjum :) Wczoraj byłam na wywiadówce-nie jest źle.Klaudia jest w "zerówce" ale daje sobie radę więc myślę,że szkoła opóźniona będzie tylko o ten rok. Postaram się odzywać częściej.



Danusiu-tornada są potrzebne ponieważ pomagają porządkować życie bywa tez tak,że aby móc uporządkować trzeba wcześniej wszystko zburzyć.Jesteś silną,mądrą kobietą.A życie to jedna wielka "sztuka walki"......a Ty jesteś w tym dobra.Trzymaj się!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12