FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w badaniach do pracy mgr
Autor Wiadomość
Klaudia 
KlaudiaK1987

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: wiedeń/kraków
Wysłany: 2010-03-19, 12:01   Proszę o pomoc w badaniach do pracy mgr

Witam. W przyszłym roku będę bronila tytułu mgr i obecnie rozpoczęłam pisanie mojej pracy. Chciałabym w niej poruszyć problem coraz częściej pojawiających się informacji o narodzinach pijanego dziecka, jak i również skupic się sie na dzieciach z FAS. Prawde mówiąc nie wiem pod jakim kądem napisać tą prace, czy pod kątem matek, ktore mialy problem z alkoholem i urodzily chore dzieci. Czy raczej na dzieciach, które się urodzily z tym syndromem i zbadać z czym w życiu miały największe problemy, czy faktycznie ich cechy pokrywaja sie z tym co mozna wyczytać w książkach naukowych. To jaką ankiete przygotuje jest uzaleznione od tego kto byłby chętny mi pomóc. Będę wdzięczna za wszelkie winformacje (oczywiście wszystko bedzie przeprowadzone anonimowo). Bardzo prosze o poufne informacje, zwierzenia ponieważ chciałabym w mojej pracy zastosować metode indywidualnego przypadku. Można pisać na maila, na gg, postaram się na kazdą wiadomość odpisać. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12