FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmarła Magda Gąsiorek:(
Autor Wiadomość
Danusia

Wiek: 46
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Wysłany: 2008-12-09, 08:57   Zmarła Magda Gąsiorek:(

Pragnę umieścić na forum meil , który otrzymałam dzisiaj rano, który troszkę mną wstrząsnął i nie wiem co powiedzieć. Przeczytajcie sami i również proszę o pomoc.
Nawet niewielki grosz od nas wszystkich to duża pomoc dla rodziny.

"Odeszła od nas Magda Gąsiorek, psycholog, pracownik Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa.
Czy zechciałbyś/mógłbyś wesprzeć rodzinę i przekazać jak największej liczbie znajomych tę informację:

Fundacja Nasz Dom organizuję zbiórkę pieniędzy dla Przemka Gąsiorka - pracownika naukowego Uniwersytetu Poznańskiego, współpracownika Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa i Fundacji Nasz Dom. 4 grudnia, w trakcie porodu, zmarła jego żona Magda osierocając pięcioro dzieci: Weronikę- 8 lat, Piotrusia - 7 lat, Marysię - 5 lat, Tereskę- 2 lata, Bogusię - 4 dni. Przemek jest jedynym żywicielem i opiekunem rodziny. Pieniądze wpłacać można na konto Fundacji Nasz Dom z dopiskiem "dla Przemka"

Fundacji "Nasz Dom"

Lutol Mokry 48

66-320 Trzciel

Nr konta: 30 1020 4144 0000 6702 0063 8676, z dopiskiem "dla Przemka"

Pozdrawiam wszystkich Koalicjantów i polecam tą sprawę Waszej uwadze i sercu... Znałam Magdę i jutro jadę ją pożegnać. Przemek został z 5 dzieci. Wiem, że w ostatnich miesiącach opiekował się dziećmi, nie pracował, ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna.

Monika "
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12