FAScynujące forum Strona Główna FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Po Sierczynku - turnus III 11-16.08.2008
Autor Wiadomość
Kinga 


Wiek: 46
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 59
Wysłany: 2008-08-20, 17:31   

ania55555.pl napisał/a:
Co za psikus spokojna Ania zaczęła walczyć o swoje to dopiero. :boks:

:hihihi: :hihihi: :hihihi: heheheee, Aniu, jak miło czytać o Twoim nowym image...

pozdrawiam wszystkich, których zapoznałam w tym roku w Sierczynku, a szczególnie tych, z "mojej" grupy porannej: Ewę, Olę, Wojtka, Przemka, Zygmunta...oraz Elę, Asię, Anię, Edytę, Sławka...i całą resztę, z którą miałam mniejszy kontakt.

mamy obecnie mały kłopot z internetem...nie mam w domu, a jak jestem "gdzieś", to trudno mi napisać coś "od serca"
jak będę miała net u siebie, to napiszę więcej.
pozdrawiam!!! i papaa!!!
_________________
*SŁONECZNIK*
slonecznik99@wp.pl
 
 
     
ania55555.pl

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 75
Wysłany: 2008-08-20, 19:49   

Witaj Kinga! Uwielbiam tu zaglądać,cieszy mnie,że mogę się z Wami spotkać choć wirtualnie ale to jakieś podtrzymywanie tak miłych znajomości.Jesteście wszyscy kochani bo mogę Wam powiedzieć o swoich radościach i niepokojach i wiem,że mnie zrozumiecie.Dziś miałam ciężki dzień 5 godzin spacerów po lekarzach z Patrykiem na ręce a po obiedzie poszliśmy z nim do lasu tam mógł spokojnie pobiegać.Muszę się tylko nauczyć spokojniej reagować na jego wywrotki bo jest ich dużo i nieraz strasznie wyglądają on się krzywdzi a nawet nie zapłacze.Rozciął kolano i nikt nawet nie wie kiedy.Udało mi się załatwić wizytę w poradni genetycznej na 03,09 ale w innych są zapisy 19.09 na III kwartał.Dowiedziałam się wczoraj,że muszę iść do Poradni Konsultacji Szczepień ustalić indywidualny kalendarz bo wiele szczepień ma zaległych ze względu na częste choroby a kiedy był u mamy i w DD nie był szczepiony.HORROR z tymi Poradniami.Pozdrawiam
 
     
Kinga 


Wiek: 46
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 59
Wysłany: 2008-08-21, 11:36   

brawo, silna Aniu - supermamo!!! taki termin, to marzenie!!
ja z naszym Kacprem chcę się dostać do dentysty, aby dosztukować ząbek, a kolejka na koniec sierpnia (prywatnie) albo 29 września na NFZ. Koszmar!!!
koniec sierpnia nam nie pasuje, bo wybieramy się na jeszcze jeden turnus do Sierczynka więc nie będzie nas w domu, ale czekać do końca września, to też przesada...muszę pobiegać po innych gabinetach, może znajdę jakiś wcześniejszy termin...

a nasze dzieci dzisiaj bawią się w Indian...Sara i Kacper biegają w warkoczach, opaskach i z piórami, buzie całe w tajemnych znakach wymalowanych czerwono - białą farbą...a Mateusz na to: "skoro wy jesteście Indianami, to ja będę obywatelem Indii...i jako prawdziwy Hindus będę miał tikę na czole". I namalował sobie wielką czerwoną kropkę między brwiami.
buahahahaaaaa... :brawo: :brawo: :brawo: To z pewnością zasługa filmów bolly :hihihi:
_________________
*SŁONECZNIK*
slonecznik99@wp.pl
 
 
     
olesia 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 129
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2008-09-05, 20:27   

a ma ktoś fotki z Sierczynka, z III turnusu, chyba już pytałam, ale podnoszę ten wątek, bo bardzo chciałabym sobie odświeżyć twarze :) )))
na maila można mi wysłać, albo wrzucić do galerii na forum
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12