FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Mam pytanie... - praca magisterska dotyczaca FAS

benia1234 - 2007-11-23, 08:49
Temat postu: praca magisterska dotyczaca FAS
Witam!!!!



Jestem studentka 4 roku pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Łódzkiego .Bardzo chcę napisać pracę o FAS ,niestety nie znam zadnego dziecka z tym zespolem.Byłabym wdzięczna za każdą pomoc w znalezieniu takiego dziecka (najlepeij z okolic Łodzi)

basima

baska - 2007-12-14, 23:29

WItam, znam takie dziecko, niestety nie wiem na ile jest możliwa praca z nim i ujawnienie faktu ze takie dziecko przebywa w placówce w której pracuję. Napisz do mnie b.szarek@interia.pl
alicja1956 - 2008-01-01, 12:57

Basiu moge Ci pomóc w tym temacie.Jestem opiekunką prawną od 13 lat dorosłej osoby z zespołem Fas mój email ala1956@interia.pl.Pozdrawiam
Kruffka - 2008-01-02, 14:06

To i ja się dopiszę: do pracy magisterskiej potrzebne mi są materiały na temat przyswajania sobie języków obcych poprzez osoby z FAS, również uczenia się tych języków jako drugi albo kolejny język.
:einstein: Nie wiem, czy jasno się wyraziłam.

Kruffka - 2008-01-02, 14:07

To i ja się dopiszę: do pracy magisterskiej potrzebne mi są materiały na temat przyswajania sobie języków obcych poprzez osoby z FAS, również uczenia się tych języków jako drugi albo kolejny język.
:einstein: Nie wiem, czy jasno się wyraziłam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group