FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Mam pytanie... - Gdzie sa wszyscy ludzie?

bolek - 2007-11-16, 18:01
Temat postu: Gdzie sa wszyscy ludzie?
No wlasnie ?
Gdzie?

Czy macie jakies inne miejca gdzie sie udzielacie? Chat, forum ...

Małgorzata - 2007-11-16, 18:37

bolek,

Ja niestety bardzo dużo pracuję :(
Próbuję nadrobić zaległości pisemne, piszę opinie i diagnozy, próbuję skończyć tezy do pracy doktorskiej. Jutro o świcie wyjeżdżam na szkolenie na podkarpacie, a śniegu u nas po pas. Wracam w nocy w niedzielę. W poniedziałek spróbuję ogarnąć dom (w znacznie gorszym stanie - miejscami - niż to, co Ty pokazałeś ;) ) i dopieścić 8 osobową rodzinę. Każdy ma jakiś problem - Kasia ma złamaną rękę, Gutek po sprawie sądowej o kradzież skierowany na terapię itd. itp, Iwona na weekend przyjeżdża z sanatorium, a mnie nie będzie. We wtorek mam szkolenie w szpitalu w Częstochowie... w środę przyjmuję rodziny itd. itp.... :d
A w domu huczy od potrzeb: "Mamo, mam za ciasne buty!" "A mnie przemakają!" "Miałaś mi dokończyć wyszywać obraz z koniem", "Podetniesz mi włosy?" "Miałaś nam pitę upiec", "Mamo, nowa strona internetowa jest gotowa, kiedy dasz mi wreszcie teksty", "Gosia - trzeba pisać materiały pokonferencyjne (to mąż ;) , bo projekt czas rozliczać"...
"Łóżko mi sie popsuło", "Nie ma jedzenia dla chomików", "A kto jutro obiad ugotuje" :558:

No to jak, bolku, usprawiedliwiona jestem? ;)

Ale fajny wątek, można wpisywać na bieżąco swoje zajętości :d

Gośka - 2007-11-16, 18:51

Ja jestem po dużej debacie. Dobrze było, ale jestem bardzo zmęczona. Małgosiu, co to jest pita którą pieczesz? Pozdrawiam.
agafia - 2007-11-16, 19:06

A mnie woda zamarzła w koziarni i muszę wodę wiadrami nosić :(

Poza tym piekłyśmy z dziewczynkami ciasteczka z masy mączno-solnej i malowałyśmy farbkami :)
No i ciesze się, że żaden profesjonalny pracownik socjalny nie zwiedza teraz naszego domu. Mąka i kolorowe farbki są wszędzie a dzieci będą dziś spały w namiocie (który rozłożyły w największym pokoju). Namiot to jedyna przestrzeń, w której są w stanie same utrzymać porządek. Może dla tego, że taka mała i ograniczona...

Gośka - 2007-11-16, 19:17

No u mnie też niezły rozgardiasz. Straszę dzieci, że sanepid chałupę zamknie. Ale pracujemy nad przywróceniem normalnego wyglądu naszemu mieszkanku; ( narazie nabieram sił przed komputerem). Uwielbiam piątkowe wieczory, chociaż na jutro muszę zrobić torcik, bo Karolka ma urodziny. Dostała komórkę i robi psu sesję zdjęciową.
Małgorzata - 2007-11-16, 19:25

Gośka napisał/a:
Ja jestem po dużej debacie. Dobrze było, ale jestem bardzo zmęczona.


Napisz cos więcej w wątku kampanijnym :)

Gośka napisał/a:
Małgosiu, co to jest pita którą pieczesz?

A to taki placek, który można nadziewać różnościami (mięsem, warzywkami), w kształcie rożka.
Może wątek kuchenny otworzymy, co? Jakieś przepisy przed Świętami? Od 17-go będę mogła więcej (chyba) posiedzieć na forumie :)

agafia napisał/a:
A mnie woda zamarzła w koziarni i muszę wodę wiadrami nosić :(


Oj, biednaś! :588:
agafia napisał/a:
Mąka i kolorowe farbki są wszędzie a dzieci będą dziś spały w namiocie

Fajnie macie! :d
Gośka napisał/a:
Karolka ma urodziny.


Wszystkiego najlepszego dla Karolki! :sylwester: :d

Gość - 2007-11-16, 19:45

Wątek kuchenny koniecznie!!!
Gośka - 2007-11-16, 19:47

Karolka bardzo dziękuje.
bolek - 2007-11-16, 20:17

Ojejku jej!!!

Jeden facet z tyloma kobitkami (niby ja) :-)

Tyle macie pracy, dzieci , obowiazkow.

A kiedy zyjecie?

Małgorzata - 2007-11-16, 20:26

Cytat:
A kiedy zyjecie?


To znaczy co? ;) A co to życie? :D
bolek napisał/a:
Jeden facet z tyloma kobitkami (niby ja) :-)


Mareczek jeszcze i obserwatorów wielu. :d

bolek - 2007-11-16, 20:39

Ale ja sie udzielam Malgosiu!

A dzis sie nawet nie zale.
:567: Zapewno jutro cos mi spadnie na glove...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group