FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

O wszystkim - Nasze hobby

Małgorzata - 2007-10-27, 21:42
Temat postu: Nasze hobby
No to zacznę sama. :)
Lubię wyszywać krzyżykami i szydełkować. Ostatni obrus z braku czasu dziergam już prawie rok :547: Uwielbiam to zajęcie, jak tylko mam czas - wycisza mnie i odpręża.

agafia - 2007-10-27, 22:05

Dobrze, że ja nie muszę haftować :)
Robiłam kiedyś w szkole na ZPT serwetkę i utknęłam na wieki na mereszce. Musiało to być traumatyczne doświadczenie, bo pamiętam do dziś :)

Za to ja sobie codziennie pasę moje kozy i owieczki. To coraz bardziej hobbistyczne zajęcie, bo unijnego rolnictwa gonić nie mam zamiaru... W lecie dłużej ale i teraz 2-3 godziny codziennego biegania po górkach-mazurkach to samo zdrowie, wyciszenie i czas na bycie z sobą...

Lubiłam robić fotki ale mi Ewelina zgubiła na łące aparat...
Latem dużo pływam w jeziorze...
Poza tym mam 8 dużych psów (co dostarcza stałego zajęcia). Utrzymywanie ich nie jest w żaden sposób uzasadnione ekonomicznie (raczej uzasadnione z przeciwnym zwrotem, czyli negatywnie), a więc to takie hobby graniczące z dewiacją ;)

Pozostałe czynności to chyba już jest praca :)

Gośka - 2007-10-28, 14:23

Moją pasją są podróże. Z całą rodziną chętnie zwiedzamy ciekawe i mało znane zakątki naszego kraju. Uwielbiam polskie góry, staram się odwiedzać je kilka razy do roku. Bardzo lubię czytać i gdy książka jest tego warta , czytam prawie do rana. Lubię również grzebać w ziemi ( mam małą działkę), zbierać grzyby, rysować, ale ciągle brakuje mi czasu. Może na emeryturce za jakieś 20 lat...
Mania - 2007-10-28, 17:48

Moje pasje to książka , ogródek , kwiatki , uprawy w foli(pomidory jescze wczoraj zbierałam).
Małgorzata - 2007-11-07, 21:29

Gośka napisał/a:
Moją pasją są podróże


Ja podróżuję raczej konferencyjnie ostatnio :553: a jak sobie zaplanuję wyjazd, to i tak w ostateczności stwierdzamy z moim G. że najlepiej nam w domu. :570:

Gośka napisał/a:
Lubię również grzebać w ziemi ( mam małą działkę),
Mania napisał/a:
ogródek , kwiatki ,


Witajcie w klubie :d No to razem za wiosną będziemy tęsknić. ;) :D

Gość - 2007-11-07, 22:34

Też pasuję do klubu "grzebiących w ziemi". Dziś przesadzałam tuje z donic do ziemi, żeby mi nie pomarzły. O efektach moich poczynań przekonam się wiosną... :547:
W wolnych chwilach "rozwijam się na polu artystycznym" :D - czasem coś namaluję, ulepię, powyklejam, zaprojektuję meble, pstryknę kilka zdjęć. Okres wakacyjny przeznaczam na podróże. Stały punkt programu - morze. Ze spływów kajakowych na jakiś czas musiałam zrezygnować, ale dzieci są coraz większe, więc wszystko przed nami. :D

Małgosia G. - 2007-11-07, 22:45

Komputerowiec ze mnie żaden. Jakoś mi się tak "samo" wylogowało. Ten"Gość" to Małgosia G. :D :D :D
Małgorzata - 2007-11-07, 22:52

Małgosia G.,

aleś Ty wszechstronna! :D Komputerowiec będzie wkrótce, że aż! ;)

Gość napisał/a:
Dziś przesadzałam tuje z donic do ziemi,


Ja na wiosnę z braku czasu posiłkowałam się moim FASolkiem Gutkiem. Poprosiłam, żeby wsadził do ziemi dalie wyciągnięte z piwnicy. ANI JEDNA nie zakwitła. :550: Zostały posadzone do góry nogami... :P :D
Wyrośnie coś z nich w przysżłym roku bez kwitnienia? Kto wie> :549:

agafia - 2007-11-07, 23:17

Wyrośnie, tylko pokonają geotropizm :)
Małgorzata - 2007-11-07, 23:54

agafia napisał/a:
geotropizm :)


geo-co? :551: Proszę po ludzku bo prosta baba jestem. :D

agafia - 2007-11-08, 00:17

A ja jestem prosty rolnik :)

Są tropizmy, nastie i taksje... to ruchy roślin....

Geotropizm to ukierunkowany ruch roślin wywołany przyciąganiem ziemskim, dodatni geotrpizm wykazują korzenie zwrócone w kierunku wnętrza ziemi, natomiast ujemny pędy nadziemne.

Czyli jeszcze bardziej po ludzku dzięki temu korzonki rosną do dołu a góra do góry ;) , więc jak się wsadzi roślinkę odwrotnie to ona musi ten korzonek i tak do dołu tylko jej się dłużej zejdzie....

Marek - 2007-11-08, 00:53

Jeju, z tymi naciami :/
Moim hobby jest majsterkowanie :) To po Tatusiu :) On robił mi zabawki a potem nauczył o mieszkanko dbać. Remonciki, to Markowa specjalność :) I wszystko jak należy musi mieć swoje miejsce :) Żona szaleje z zachwytu :558: bo jak Marek za coś się zabierze, tooo ... wieki całe może trwać. Ostatnio remontowałem łazienkę, robiłem nową podłogę i kazałem Żonie blisko miesiąc po deskach chodzić i wyczyniać akrobacje, bo wc'ek (wc'ek?, no ... kompakt), musiał być na ten czas zamontowany na dość wysokim wzniesieniu :) Ja taki malutki i nie pytajcie nawet, co i jak ja to robiłem, ych :/ No tak to jest ze spowolnieniem wykonywania czegokolwiek. Ważne jednak, że Żona ma Męża ochotnego, co nie?
Po Mamusi mam hobby ciągłego wczytywania się w książki przeróżne (ilustrowane najchętniej - dzieci lubią obrazki :562: ), a że zapominam treści, to ... jestem najwierniejszym czytaczem, bo wyczytuję w kółko a jedno macieju :D Co tam jeszcze?
Sztuka, ktoś by pomyślał :) No tak, rzeźbiarstwo, rysunek - a raczej tworzenie struktur wyczuwalnych (bom przyślepy :570: ). Jednak obrałem to jako formę rehabilitacji i nie jest moim wielkim hobby od lat dziecięcych.

A tak naj, naj? Neuro-psychologia. Medycyna psychosomatyczna.

Danusia - 2007-11-08, 09:28

Moje hobby i pasja to aikido i shinkendo - ostro walczę na macie.
Ania - 2007-11-08, 11:59

Ja to chyba nie mam hobby, kiedyś zbierałam monety Euro :)
Ale dużo podróżujemy i zwiedzamy z mężem i dzieciakami. Każdy wolny dzień i wekand gdzieś jedziemy, w domu raczej dużo nie usiedzimy. :) Ten długi wekand spędziliśmy w Kazimierzu Dolnym i okolicznych miejscowościach. Było cudnie.
No ale teraz na mój stan (6 miesiąc ciąży) nie bardzo będę mogła wyjeżdżać gdzieś dalej :/
Ale jak tylko dzidzi podrośnie, to nic nas nie powstrzyma! :D

Danusia - 2007-11-09, 07:57

My również dużo z dziećmi podróżujemy - w tym roku robiliśmy w wakacje wypady do ruin zamków , na jurę , czy w naszej okolicy.
Jak tylko jest cieplej wsiadamy do busa i w drogę.
teraz trzeba do zimy lub wiosny poczekać, bo na razie to taka pogoda,że dzieci "zasmarkane " chodzą :(

Marek - 2007-11-09, 18:10

Też uwielbiam podróżować :) choć nieco inaczej to wygląda z samą organizacją, bo albo muszę się do kogoś "przytulić", albo trzeba mnie wsadzić w pociąg lub PKS i potem odebrać w miejscu docelowym. Uciążliwe dla kogoś :567:
Barbara - 2008-04-02, 18:34

:) Jako nowa powiem cos o sobie :)

Od zawsze uwielbialam szeroko pojete prace reczne, (podziwiam wyrozumialosc moich rodzicow w stosunku do plasteliny pozostawianej niemal wszedzie, scinkow, wloczek itp... ;) )

W pozniejszym czasie przyszly zainteresowania teatralne (teraz kontynuuje je moj maz ;) )
...a nastepnie kone :) wlasnego nie posiadam i sie raczej nie zapowiada, ale chcialabym moc w przyszlosci polaczyc moja konska pasje wlasnie z dotychczas bardziej teoretycznym podejsciem do FAS... jestem takze hipoterapeuta i widze w tej metodzie ciekawe mozliwosci rehabilitacji :)

Interesuje sie takze Indiami a szczegolnie indyjska kuchnia :zakochany:

Małgorzata - 2008-04-02, 18:43

Barbara,

konie - to pasja mojej średniej Kasi (właśnie poszukujemy końskiego obozu na lato), a co do kuchni - to czeka mnie nie lada gratka: latem będziemy mieć gościa z Indii i mam wielką nadzieję, że się zaszyjemy w kuchni i sobie zrobię oryginalną garam masala i placki z mąki soczewicowej :) :rolleyes: A tak w ogóle Minal wybiera się do Sierczynka! :hura:

Danusia - 2008-04-02, 19:00

To ja poproszę berfi :D ( W Siercczynku:P)
Barbara - 2008-04-02, 19:10

Małgorzata napisał/a:
a co do kuchni - to czeka mnie nie lada gratka: latem będziemy mieć gościa z Indii i mam wielką nadzieję, że się zaszyjemy w kuchni i sobie zrobię oryginalną garam masala i placki z mąki soczewicowej A tak w ogóle Minal wybiera się do Sierczynka!
no to widze, ze nie tylko tematyka tego forum nas laczy :D
Uwielbiam niemal wszystko co zrobione z ciecierzycowej maki :D z pakora na czele :D
Fajnie miec gosci z Indii ;)

Danusia napisał/a:
To ja poproszę berfi :D
a ktore?? uwielbiam barfi z orzeszkow nerkowca (kaju barfi)
:zakochany:
ostatnia dostawa skonczyla mi sie miesiac temu :papapa:

ale osobiscie (poza nielicznymi wyjatkami) bardziej gustuje w konkretach niz slodyczach ;)

Kruffka - 2008-04-03, 14:39

A z ciecierzycowej mąki, to ja lubię panelle sycylijskie.
Reszty potraw nie znam...

Kinga - 2008-04-04, 13:12

Barbara napisał/a:
Interesuje sie takze Indiami a szczegolnie indyjska kuchnia

czy do tego zaliczają się także filmy Bollywood?
my je uwielbiamy i potrafimy 10-ty raz siedzieć na 3-godzinnym seansie, jakbyśmy widzieli go pierwszy raz...
cała rodzinka ma fioła na punkcie kina Booly

a co do kuchni...marzę, aby ktoś mnie wdrożył w tajniki indyjskiego gotowania

Kruffka - 2008-04-05, 18:30

Ma być teraz festiwal filmów bollywoodzkich w Wawie, w jakimś kinie, ale nie wiem w którym, bo tak tylko usłyszałam kantem ucha
agafia - 2008-04-05, 19:45

Masz kanciaste uszy ?

A my dziś łaziliśmy cały dzień z psami po bagnach i widzieliśmy bobrowe tamy i bobrowy domek i ślady bobrowych ząbków wszędzie...
Codziennie łazimy albo biegamy ale w weekendy i inne wolne dni to są prawdziwe wyprawy....

Gośka - 2008-04-05, 21:40

Agafia, zrób zdjęcia bobrom i bagnom, musi być cudnie...
agafia - 2008-04-05, 22:04

Zdjęcia robię cały czas....
Jestem w estetyczno-przyrodniczo-fotograficznym amoku....
Mam takie napady i zimą kiedy jest śnieg i wszystko staje się prostą grafiką, i wiosną, kiedy budzi się kolor i jesienią kiedy światło jest takie ekscytujące....
Lato jest zbyt bujne ale czasem też mnie nachodzi.... :)

Kruffka - 2008-04-08, 10:20

Agafia, aż przemacałam sobie ucho, i rzeczywiście jakiś kancik się znajdzie! :wstyd:
Danusia - 2008-04-08, 10:39

Danusia napisał/a:
To ja poproszę berfi :D
a ktore?? uwielbiam barfi z orzeszkow nerkowca (kaju barfi)
Obrazek :zakochany:
ostatnia dostawa skonczyla mi sie miesiac temu :papapa:

ale osobiscie (poza nielicznymi wyjatkami) bardziej gustuje w konkretach niz slodyczach ;) [/quote]
- nie wiem jak się robi cytaty jakoś nie zawsze mi wychodzi :(


Ja lubię karmelowe - często je kiedyś robiłam :D
Wiele lat nie jadłam mięsa. Kiedyś w Sosnowcu i Krakowie były takie restauracje prowadzone przez bahtów Kryszny - często tam bywałam :D

Teraz proza życia - często jem w biegu wiec i mięcho zaczęłam jeśc , ale dobrze ,ze ten temat się pojawił wyjęłam moja ulubiona książkę Kuchnia Kryszny i coś dzieciom zrobię innego niż zwykle - chodziarz na wiele przypraw dość ostrych indyjskich jestem uczulona , ale słodycze uwielbiam :P :P:P

Danusia - 2008-04-08, 10:51

Indie mnie od lat pasjonowały - kiedyś spędziłam wakacje na farmie Krysznowców - było super!
Od lat marzy mi sie wycieczka do Indii , Tybetu ( smutne co się teraz tam dzieje), Chin ( klasztory ),Japonii oczywiście - kiedyś bardzo interesowałam się religiami świata.
Jak na razie jestem po 3 dniowy seminarium szkoleniowym z aikido z Ando Tsunoe Senseiem - było super jak zwykle - niezwykła odskocznia od codzienności - kilka godzin codziennie spędzonych na macie , litry wylanego potu, zakwasy , bolące nadgarstki - bezcenne uczucia błahahahah , ale coś za coś od wczoraj "odgruzowywuję" mieszkanie ;>

Wyobraźcie sobie ,że w Japonii są automaty z piwem tak jak u nas z coca colą i tam nie ma czegoś takiego ,że nieletni je kupują oni są tak uczciwi , tak zakorzenione są zasady u nich od małego ,że dzieci nie kupują tego piwa.

Małgorzata - 2008-04-08, 17:18

Danusia napisał/a:
- nie wiem jak się robi cytaty jakoś nie zawsze mi wychodzi :(


Zaznaczasz tekst, który chcesz zacytować i klikasz "cytowanie selektywne"
Danusia napisał/a:
Od lat marzy mi sie wycieczka do Indii , Tybetu
na dole. :)

Jak Cię znam, to jets absolutnie w zasięgu Twoich możliwości! ;) :lol:

Danusia - 2008-04-09, 07:47

Japonia to temat nie tak odległy- tylko bilet na samolot - można nocować w dojo u Senseia, ale na razie tylko Budapeszt w lipcu i Seminarium z Obata Senseiem :D
Danusia - 2008-04-09, 07:55

To Obata Sensei http://www.youtube.com/watch?v=oENjfg_f2mI



Kruffka - 2008-04-09, 13:27

A ja poznałam mojego męża na Aikido. Teraz nie ćwiczymy, bo nie mamy z kim dzieci zostawiać, a nie nadają się niestety na sport jeszcze albo w ogóle na ten, co poniektórzy ;(
w przyszłym roku może...

Gośka - 2008-09-20, 21:08

Uwielbiam zbierać grzyby, wczoraj w ogromną ulewę wraz z mężem zbieraliśmy pierwsze w tym roku prawdziwki.
Danusia - 2008-09-21, 09:52

Super grzybki ja niestety nie umiem szukać grzybów chodzę chodzę i nic nie ma hahahah:(
Nawet mi paluchem pokazują tu w tym lasku jest dużo kurek - kurka ja nic nie widzę:)
Ale grzybki uwielbiam jeść. maślaczki zwłaszcza.

Danusia - 2008-09-21, 09:56

a co do hobby to dalej aikido!!!!!!!! :)
Musze się pochwalić w tym roku prowadzę już własne treningi ( nawet mąż zrobił mi stronkę http://www.helenka.seiwakan.pl/aktualnosci.html ).

Salę wynajmujemy w centrum wsparcia kryzysowego - więc i miejscowe dzieciaczki mogę poobserwować - bardzzzzzzzzzzzzoooooooooo ciekawe doświadczenie.

Gośka - 2008-09-21, 18:19

Danusia, dla Ciebie to prawdziwa pasja. Gratuluję zainteresowań. Dla mnie to raczej sumo...ale pracuję nad zbędnymi kilogramami ;)
Basja - 2008-09-21, 19:26

Gośka napisał/a:
Uwielbiam zbierać grzyby


a ja uwielbiam jak już pachną w garnku i za chwilkę można je zjeśc,
bo ja tak jak Danusia nie rozróżniam i nie widzę.....
Ale w tym koszyczku wyglądają znakomicie = smakowicie ! :glodny:

beata - 2008-09-27, 21:56

:welcome:
Uwielbiam patrzeć na las i jego mieszkańców z końskiego grzbietu.
Jadąc wierzchem można wejść w środek stada saren lub danieli,które nie uciekają przed koniem nie zauważając jednocześnie obecnego tam też człowieka.
Dzięki problemom z dziećmi będącymi u mnie w rodzinie zastępczej odkryłam uroki jazdy konnej i hipoterapii. Jest to dziedzina w której ciągle mogę się czegoś nowego uczyć . FASCYNUJĄCE doświadczenie. :)

ania55555.pl - 2008-09-28, 10:22

To,że dzieci trafiły do nas z takimi problemami jest chyba nie bez znaczenia bo większość z nas odkrywa dzięki nim jakieś swoje powołania,fascynacje.My pomagamy im a one nam.Ja dzięki mojemu Patrykowi stałam się bardziej otwarta na ludzi i na chęć dzielenia się swoją jeszcze co prawda mała wiedzą na temat FAS ale niekiedy nawet taka mała wiedza może pomóc jeszcze nienarodzonemu dziecku.Wystarczy uświadamiać kobiety przed zgubnym działaniem alkoholu.Czuję się silniejsza bo mam wiedzę,której nie mają inni tak mało się jeszcze mówi na ten temat,że często ludzie szeroko otwierają oczy i pytają a co to jest?Ostatnio w jednej z gazet dla rodziców przeczytałam artykuł,w którym było napisane,że jeżeli w ciąży nieświadomie (na początku) się napijesz to nie zaszkodzi to dziecku.Błyskawicznie napisałam do redakcji,że nie zgadzam się z tym co piszą i,że nie ważne czy to będzie początek,środek czy koniec ciąży to zawsze jest możliwość ,że dziecko urodzi się chore.
Basja - 2008-09-28, 20:42

ania55555.pl napisał/a:
większość z nas odkrywa dzięki nim jakieś swoje powołania,fascynacje.My pomagamy im a one nam.

NO, ja dzięki mojej córce poszłam na studia, na terapię zajęciową.
Bo czułam się tak totalnie bezradna. :bojesie:
I chociaż własciwa pomoc przyszła z innej strony to jestem bardzo zadowolona
że tak się stało. :kwiatek:

Danusia - 2008-09-29, 07:23

Piękne jest to co piszecie dziewczyny. wiele się mówi jakie te dzieci są , jak z nas wszystko wysysają itp... To cudnie przeczytać ile te dzieci nam dają bo dają bardzo dużo!
I to też jest bardzo ważne.

ania55555.pl - 2008-09-29, 15:27

Danusiu!Co prawda możemy być nie raz zmęczone takim a nie innym zachowaniem,ale uważam,że wiele zawdzięczam mojemu Patrykowi.To jaką jestem teraz osobą ,jakie mam teraz zainteresowania i nawet to ,że nie które sposoby mogę wykorzystać w stosunku do moich dzieci i one naprawdę działają.Przy nim nauczyłam się cierpliwości i dążenia do celu.Jestem szczęściarą,że podjęłam taką decyzję i,że to właśnie Patryk.Kocham Go całym serduchem i zrobię wszystko żeby był szczęśliwy.
olesia - 2009-01-23, 23:17

a ja odkryłam w sobie zyłkę pieczeniową;) upiekłam dzisiaj chleb z miodem, co tu duzo mówić, wyszedł pyszny i z chrupiacą skórką. Zrobiłam nawet fotkę, żeby utrwalić swój wyczyn. To mój trzeci chlebek, który mi wyszedl na trzy upieczone!



ps. pieczenie polega na tym, że wrzucam odpowiednie składniki w odpowiedniej kolejności do maszyny chlebowej, :hihihi:

olesia - 2009-01-23, 23:20

czy ktos wie, co u ania55555.pl , jakos długo tu nie zaglądała, czy wszystko u niej w porządku?
Małgorzata - 2009-01-23, 23:32

olesia,

Ale piękny chlebuś! :brawo:
Ja też lubię piec i pichcić. Dziś mój mąż ma urodziny i mamy trochę kuchni włoskiej :)
A z ania5555 miałam kontakt ( raczej wieści, a nie kontakt osobisty) przy okazji nakręcania krótkiego materiału o FAS do Polsatu. :)

olesia - 2009-01-24, 09:44

dzięki, wypiekanie tego chleba, to sama przyjemnośc-odskocznia, bo on zazwyczaj wychodzi i widzę efekt juz po 3 godzinach. Dzieciaki go uwielbiaja-każdy rodzaj, no i miło się robi jak wszystkim smakuje.
PozdrowieniadlaMęża-Roberta, jak dobrze pamiętam. Ty to jesteś na wyższym stopniu zaawansowania, mnie tak kuchnia nie kręci, wolę sprzątać mieszkanie, wtedy też się relaksuję.

ps. Fajnie, że z Anią wszystko ok, bo myslałam, że chora, albo co...
A kiedy ten program w Polsacie zobaczymy?

Małgorzata - 2009-01-24, 10:04

olesia,
olesia napisał/a:
PozdrowieniadlaMęża-Roberta


Mąz jest Grzegorz i bardzo dziękuje :)

olesia napisał/a:
kiedy ten program w Polsacie zobaczymy?


To było w grudniu przed świętami, krótki materiał w Wiadomościach. A ja z dr Raczyńskim byliśmy w studiu krótko komentując materiał filmowy.

olesia - 2009-01-24, 10:15

imiona sa dla mnie ciężkie do zapamiętania-zawsze mam z nimi problem , szkoda, że nie widziałam tego programu, daj znać, jak gdzies jeszcze będzie cos o FAS
Basja - 2009-02-07, 22:55

A ja uwielbiam układać....puzzle :tak:
najlepiej żeby miały powyżej tysiąca :blazen:
I nawet mam takie jedno nowiutkie pudełeczko :hihihi: pod łóżkiem...

ania55555.pl - 2009-02-08, 11:35

Olesia! Dziękuję za zainteresowanie moją skromną osobą.Miło,że ktoś o mnie myśli,wogóle miło być wśród Was.Jak Małgosia pisała byliśmy w tv w programie kręconym przez Polsat dla Fundacji Polsat program wystarczy chcieć.Byłam z Patryczkiem. :*
olesia - 2009-02-09, 23:29

a, bo ja juz myslami jestem z wami wszystkimi w Sierczynku, nie mogę sie doczekać ;(
Odnośnie programu, szukałam w necie, ale niestety nie znalazłam :( masz może nagranie?

[ Dodano: 2009-02-09, 23:35 ]
jeszcze o hobby: zaczęłam pisać bloga o moich problemach i sukcesach jako RZ :glupek: trochę może to infantylne, ale przynajmniej mogę tam sobie ponarzekać i posmiać sie, i spojrzeć na wszystko z innej prespektywy, jeju no, :bojesie: :bojesie: :bojesie:

Małgorzata - 2009-02-09, 23:42

olesia napisał/a:
zaczęłam pisać bloga


Wklej linka :)
A ja się męczę nad nową stronkę FASową. Może jutro Wam pokażę projekt ;)

ania55555.pl - 2009-02-10, 09:00

W necie też szukałam i nie było.Ale w programie była też Pani Iwona Palicka do której chodzę z Patryczkiem i też się stara o nagranie więc jak będę miała to na pewno zobaczysz nas GWIAZDY TV ha ha ha
Basja - 2009-02-10, 09:57

Muszę powiedzieć, że byłam świadkiem jak nasza Ania debiutowała
na scenie :brawo: we wrześniu w Krakowie.
Więc teraz jest już "starym wyjadaczem" scenicznym.

ania55555.pl - 2009-02-10, 10:23

Ha ha Basiu tyle mnie to nerwów kosztowało ale jak można przykładem otworzyć innym oczym to dlaczego nie? byle pomogło!Patryk chyba z pół godziny musiał być uspakajany bo wystraszył się kamery no i jeszcze trójka nowych osób w naszym domu toż to szok :brawo:
olesia - 2009-02-10, 10:40

a to link do bloga, na razie jest w powijakach
tylko się nie śmiejcie kliknij >>>>> blog fasolik >>>>kliknij

Gośka - 2009-02-10, 11:46

Olesia, jestem pełna podziwu :brawo: Pisz dalej, jeśli nawet jedna osoba przeczyta i nie napije się w ciąży to warto....
olesia - 2009-02-10, 11:48

właśnie z tą myślą się za ten blog wzięłam, dzięki, że przeczytałaś :)
Basja - 2009-02-10, 12:28

:brawo: Olesia, jestem pod wrażeniem. Dobrze się czyta.
Małgosia G. - 2009-02-10, 12:49

Olesia, gratuluję pomysłu. :*
ania55555.pl - 2009-02-10, 13:25

Olesia,super.Może swoim zaangażowaniem otworzymy oczy tym,którzy nie maja pojęcia jak te biedne FASolki funkcjonują.A co dopiero by było gdyby nie miały nas tylko kogoś kto nie miałby pojęcia o problemie.
Małgorzata - 2009-02-10, 14:04

olesia

:brawo: :brawo: :brawo: :hura:

Czy mogę dać linka do Ciebie na nowej stronie FAS? Już dziś ją wieczorem chyba podepnę. Chcecie zobaczyć projekt? :bojesie:

Basja - 2009-02-10, 14:49

CHCEMY !!! :brawo:
olesia - 2009-02-10, 14:54

pewnie, że chcemy Małgosiu!
ps. co do podpięcia, to super pomysł, i sory, bo ja twój podpięłam bez zapytania się, czy chcesz :bojesie:

Małgorzata - 2009-02-10, 15:02

To zobaczcie roboczą wersję, potem skasuję ten plik. Jeszcze parę rzeczy jest do wykasowania z szablonu, z którego skorzystałam. Ale całośc sama zrobiłam :hura:

http://fas.edu.pl/joomla/index.phpNOWA FASOWA STRONA

Basja - 2009-02-10, 15:28

ELEGANCKA ! PRZEJRZYSTA ! :brawo:
Kiedy będzie można się w niej rozgościć ?
Bo już mam ochotę zaglądnąc w kilka miejsc :P

ania55555.pl - 2009-02-10, 15:28

Małgosiu! Naprawdę jesteś WIELKA. :* :* :*
Gośka - 2009-02-10, 15:30

No, no...robi wrażenie i jeszcze jak sama to robiłaś...Gratulacje.
olesia - 2009-02-10, 15:31

fajna i ciekawa, ładna kolorystyka, ( duży nośnik info), powiem ci jednak pewną moja uwagę ( tylko się nie obraź) to przesuwanie stron 1, 2, 3 jest takie sobie. Wg mnie lepiej by było, gdybyś zrobiła u góry pasek (jakby takie drugie menu) i jakoś nazwała te 3 kolejne stronki. Byłoby wg mnie przejrzyściej
pozdrawiam cię i wiem, co tzn robić takie rzeczy, są baraaaardzo czasochłonne

Małgorzata - 2009-02-10, 15:49

Dziewczyny, dzięki! :hura:

olesia, dzięki za uwagi. ja się na tym kompletnie nie znam, program robi sporo za mnie. Z menu na górze popróbuję (jeszcze nie ogarnęłam wszystkich funkcji). Ta strona będzie dynamiczna, tzn układ będzie się zmieniał, a nowe będzie zawsze na wierzchu. Zmiany wprowadza się błyskawicznie, więc mam nadzieję, że sobie poradzę bez fachowców, których miesiącami proszę o zawieszenie lub zdjęcie jakiegoś ogłoszenia. A teraz sama mogę.
Dziś wieczorem spróbujemy zawisnąć w sieci. Otworzę nowy topik, zgłaszajcie proszę wszelkie uwagi, podsuwajcie treści, a jak ktoś czuje się na siłach, to może też być adminem (to taki fajny program, że zespołowo można pracować nad treściami).

Małgorzata - 2009-02-10, 15:55

Wyprowadzam temat o stronie z tematu o hobby (choć trochę pasuje właściwie ;) .
ZapraszamTUTAJ

aga_kowal - 2018-11-19, 22:33

Mam kilka, które mnie interesują, ale nie mam czasu się w to zaangażować, może za jakiś czas.
hobby 1
hobby 2
hobby 3

Freda - 2019-02-27, 10:34

Ja interesuje się numizmatyką i przede wszystkim kolekcjonuję takie http://www.skarbnicakrajowa.pl/srebrne-monety srebrne monety. Może ktoś z was wie gdzie są jakieś sprawdzone miejsca gdzie można bezpiecznie kupować takie numizmaty?
Daniel332 - 2019-08-22, 16:37

Jeśli chcesz aby twój ogród był najpiekniejszy to zobacz na stronę vapiano . Ja od nich kupiłem nawozy do mojego ogrodu. Nie byłem świdomy tego iż moim roślinom czegoś brakuje. Myślałem że pożókłe liście po prostu są i nic na nie nie można zrobić. Dopiero pracownik tej firmy uświadomoł mnie w jakim byłem błędzie. Polecam bardzo.
adam332 - 2019-11-25, 13:19

Moim hobby od bardzo dawna jest kupowanie plexi na internecie. Jeśli ktoś chce kupić dobre plexi to zapraszam po szczegóły .
Daniel332 - 2019-11-25, 23:48

Moim hobby jest zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Na stronie http://cracowvisit.com/au...akow-tours.html znajdziecie mase miejsc które można odwiedzić albo rzeczy które warto zrobić np wyjście na strzelnice. Polecam ponieważ jest to świetna sprawa na spędzienie czasu wolnego.
tomek3332 - 2019-11-29, 07:44

Razem z przyjacielem od bardzo dawna bardzo ciężko chodzimy na siłownie do mojego przyjaciela.Dodatkowo żeby lepiej się trenowało to kupuje sobie peptydy z peptydy cennik .
roman332222 - 2020-03-28, 06:34

Ja ostatnio z moim przyjacielem rozmawiałem na temat mojego hobby.Moim hobby od bardzo dawna jest rolnictwo i teraz zastanawiam się nad zakupem ładowarki kołowe .
roman3332 - 2020-04-27, 05:52

Mój przyjaciel bardzo dawno temu pochwalił mi się że bardzo często wchodzi na https://pornxes.com/blog/opowiadania-erotyczne/bdsm/. Sam też czasami zaglądam na te opowiadania erotyczne bo czasami każdy mężczyzna powinien to przeczytać.
lefkarst234 - 2020-05-19, 08:53

Moim hobby jest przede wszystkim zbieranie znaczków
abudas77 - 2020-07-01, 09:33

Ja przede wszystkim w wolnym czasie lubię czytać książki
kikomas44 - 2020-07-01, 15:37

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze i spędzać czas z rodziną
karol3327676 - 2020-07-07, 05:33

Moim hobby są wycieczki. Dlatego ostatnio wyjechałem na rewelacyjną wycieczkę i dodatkowo wykupiłem sobie bardzo fajne ubezpieczenie z https://polisoteka.pl/ .Takie ubezpieczenie na pewno powinien mieć każdy kto gdzieś jedzie.
Edyt@1988 - 2020-07-11, 16:15

Ja uwielbiam grzybobrania. Każda jesień jest moja :)
damian32 - 2020-07-19, 10:25

Każdy ma takie hobby jakie tylko chce mieć .Sam z moją dziewczyną od kilku miesięcy gramy w scrabble. W tej grze także pomaga nam strona internetowa słownik scrabble .
miroslaw332221 - 2020-08-11, 06:18

Moim hobby od bardzo dawna jest zajmowanie się rolnictwem. Na temat rolnictwa ostatnio rozmawiałem z moim przyjacielem. On polecił mi sklep https://chemirol.com.pl .
janek3332 - 2020-08-30, 05:47

Moim hobby jest pozycjonowanie.Sam ostatnio na przykład przeczytałem bardzo ciekawy artykuł darmowy audyt seo .Każdemu polecam żeby ten artykuł przeczytał bo można z niego bardzo dużo się dowiedzieć.
Robert7979 - 2020-08-31, 08:32

Jazda motocyklem :blues:

----
Pompa ciepła

Daniel332 - 2020-08-31, 10:38

Ja interesuje się zabawkami i ostatnio znalazłem muzeum zabawek i oczywiście zamówiłem troche dla moich dzieci poniewaz na stronie również można je zakupić. Sam bardzo lubiłem moje zabawki w dzieciństwie i chciałem aby moje dzieci również takimi się bawiły. Polecam
janek33255656 - 2020-09-11, 16:42

Kilka dni temu przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na stronie https://jak-zrobic-strone.pl/wordpress-logowanie/ . Jestem pewny na 100 procent że tym artykułem się zainteresujecie.
Daniel332 - 2020-09-22, 17:46

Masz małe dziecko i pragniesz żeby rozwijało się jak najlepiej. Musisz go odpowiednio stymulować poprzez np. poprzez zakup zabawek edukacyjnych. Według mnie takie zabawki jak klocki czy układanki już od najmłodszych lat pomogą w rozwoju twojego dziecka. https://tamaja.pl/ tam są bardzo ciekawe gadżety.
miroslaw221 - 2020-10-07, 05:50

Ja od bardzo dawna uprawiam sport. Także od nie dawna kupuje bardzo dobre sterydy że sklepu http://sterydy.org.pl/ .Każdemu polecam ten sklep.
Jericho - 2020-10-16, 13:58

Lubię grać na automatach przez kilka godzin dziennie https://polski-sloty.com/vulkan-vegas/ i nie wytrąca mnie z rytmu.
Freda - 2020-10-19, 11:52

Gdyby ktoś z was poszukiwał niezłych mebli do swojego mieszkania to koniecznie sprawdźcie na stronę https://skandynawskisklep.pl/ bardzo duży wybór skandynawskich mebli i kanap i pięknych nowoczesnych foteli. Polecam serdecznie.
barbutar33 - 2020-10-24, 04:21

Ja przede wszystkim lubię czytać dobre książki
mroblamner - 2020-11-18, 12:22

Ja przede wszystkim interesuje się zbieraniem znaczków
Laney - 2020-11-19, 13:01

Kasyno online https://kasynoonlineautomaty.pl/darmowe-spiny-bez-depozytu/ oferuje darmowe plecy bez konieczności dokonywania wpłaty i rejestracji dla nowych graczy.
nomik - 2021-03-15, 15:13

Jesli lubicie oglądac fajne filmy/filmiki to na pewno polecam Wam odwiedzić ta stronę https://rankingsieci.pl/pobieranie-z-youtube/
Na pewno tutaj znajdziecie wiele ciekawych podpowiedzi.

Sara212 - 2021-05-28, 21:28

Jakie macie hobby? Osobiście często korzystam z wszelkiego rodzaju automatów oraz ruletek, a jedną z moich ulubionych stron jest https://jednoreki-bandyta.pl/magic-fruits/ . Jest to sprawdzone kasyno internetowe, w którym możecie pograć również za darmo.
Utika - 2021-06-22, 17:04

Jestem teraz w bardzo ciekawej grze https://gry-hazardowe-za-darmo.com/jammin-jars/ i chcę się nią podzielić z kimś innym. Jeśli lubisz takie gatunki gier i slotów, to na pewno Ci się spodoba! Są tam dobre oferty i bonusy dla początkujących.
kacper2115 - 2021-09-18, 10:14

W wolnym czasie chodzę na piłkę nożną do Strefy Sportu w Rzeszowie. Mają genialny kort do tenisa - polecam sprawdzić ich pełną ofertę na tej stronie - https://strefasportu.biz/tenis/
kacper21151 - 2021-09-28, 19:59

Uwielbiam w wolnej chwili poczytać sobie o kazusie prawnym np. taki artykuł https://dealsbay.pl/finanse/czym-jest-kazus-i-jak-go-rozwiazac/ bardzo wiele można się z tego nauczyć :D
anetastrzelecka - 2021-10-01, 08:35

Moim hobby jest odwiedzanie miejsc, które są położone w spokojnych miejscach. Przy lesie lub jeziorze. Uwielbiam spędzać wolny czas w taki sposób! Wyciszenie i spokój, a także doładowanie energii na kolejne kilka miesięcy. Polecam każdemu odwiedzenie http://www.domkiwiktorowo.pl/
hylia7044 - 2021-10-13, 15:38

Chyba najlepiej jest jeśli nasz praca to też jest nasza pasja. Zgadzacie się ze mną?

___________________________
przenośnik rolkowy

Szym92 - 2021-10-22, 21:48

Hmm... lubię czytać, a także wysyłać pozdrowienia do przyjaciół, np. życzenia na imieniny wysyłam komuś codziennie przez FB :brawo:
AniaMatysiak - 2021-11-08, 13:59

Moim hobby jest podróżowanie. Kocham Polskie morze, dlatego jestem tam przynajmniej dwa razy w ciągu roku. Dla osób, które chcą podróżować, ale boją się ogromnych kosztów, polecam wynajmować świetne domki. http://www.iweb-solutions...rto-je-wynajac/
kamilex - 2022-01-29, 18:31

Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas. Jako że jestem z Katowic, to staram się z tego miasta uciekać w weekendy i oddawać się latem rowerowi, a zimą nartom.

Szczególnie upodobałem sobie Szczyrk. Jakoś czuję, że to moje miejsce na Ziemi. Od wczesnej wiosny do pierwszych śniegów, kiedy tylko pogoda dopisuje, korzystam z zaprzyjaźnionej wypożyczalni rowerów Trip2Bike: https://www.trip2bike.pl/ i śmigam rowerem po lokalnych stokach lub jadę nieco dalej do innych miejscowości i zwiedzam je, przy okazji szlifując formę na zimę.

Zimą w Szczyrku zabieram narty i jadę najczęściej na stok Beskid Sport Arena: https://beskidsportarena.pl/. To mój ulubiony ośrodek. Nie ma tak dużo ludzi, jest duży parking, nie wieje, ceny są w porządku. Generalnie nie ma się do czego przyczepić - także jak ktoś potrzebuje sugestii w tym zakresie, to szczególnie polecam akurat to miejsce.

ogonekadam3030 - 2023-01-02, 21:25

Ja ostatnio strasznie polubiłem dość nietypowy sport jakim jest wingfoil
Janusz891 - 2023-03-09, 16:35

Lubię oglądać filmy, ćwiczyć na siłowni i tworzyć strony na Internecie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group