FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Wiadomości i ogłoszenia - Studium przypadku

Emma - 2016-10-22, 14:48
Temat postu: Studium przypadku
Witam serdecznie.
Jestem studentką 3 roku pielęgniarstwa. Piszę pracę licencjacką na temat zespołu FAS- „Udział pielęgniarski w rozwiązywaniu problemów rodziców i dziecka z zespołem FAS”. Jest to studium przypadku, a więc poszukuję dziecka, którego historię choroby i życiorys mogłabym zamieścić w pracy- oczywiście dziecko i rodzice pozostali by anonimowi.
Osoby, które zdecydowały by się podjąć współpracę, bardzo proszę o kontakt mailowy lub tu przez forum.
Szczerze mówiąc, na początku byłam przerażona tym, że o FAS jest tak mało publikacji... z czasem, im bardziej się zagłębiałam w temat, tym bardziej mnie to zaczynało interesować, teraz już jestem na etapie fascynacji tym tematem..Przeczytałam już kilka książek, mnóstwo artykułów, zaraz zabieram się za to forum ;)
Część teoretyczną pracy już powoli kończę, natomiast nie mogę się doczekać tworzenia fragmentu właśnie opisującego dany przypadek... Najchętniej osobiście poznałabym takie dziecko, całą rodzinę. Miałam dwie takie możliwości, ale w ostatniej chwili rodziny jednak odwoływały spotkanie..
Jeżeli ktoś chciałby się podzielić ze mną jakimiś materiałami lub właśnie historią, będę wdzięczna.
Czekam z niecierpliwością na wiadomości i pozdrawiam gorąco wszystkich forumowiczów :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group