FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Powitalnia - witajcie

Danusia PF - 2010-11-12, 11:13
Temat postu: witajcie
Witajcie Kochani,
Kiedyś na forum byłam pod nickiem Danusia, ale zapomniałam hasła bo dawno mnie tu nie było:)
Wracam do Was bo bardzo ciężkim i bolesnym okresie dla mnie, przez moje życie przeleciało tornado i mnie wypluło, wszystko jeszcze tak mocno boli, ale powoli kroczek po kroczku się zbieram:).

Jeszcze zadaję sobie pytania o co chodzi, dlaczego, ale nic z tego nie rozumiem . Nadal jestem zawodowa rodziną zastępczą zawodową dla 6 dzieci , ale ...

Mam nadzieję ,że kiedyś zaświeci dla mnie słonko jeszcze:)

Obiecuję teraz częściej bywać z wami.
Zawsze potrafiłam ludziom dac ciepło i wsparcie teraz potrzebuję go od Was bardzo bardzo mocno:)

Magda_Warlik - 2010-11-12, 19:12

Danusia PF, Kochana, witamy ponownie! Najważniejsze że trwasz w swoim postanowieniu, napewno nie wiem jak to jest być matką dla tak niezwykłej gromadki! Jedyne co mogę to chylę przed tobą czoło i pozdrawiam serdecznie!
Obecnie zaczynam pisać pracę magisterską o FAS, czy bedę mogła liczyć na twoją pomoc gdy już stworzę ankietkę?

Gośka - 2010-11-13, 22:07

Witaj Danusiu ;* Żadne tornado nie ma prawa Ciebie zniszczyć. Zawsze byłaś taka radosna i pogodna, trzymaj się dzielnie. Zdarza się, że upadamy, ale tylko po to, aby podnieść się z podwójnym zasobem energii. Jestem z Tobą. :glaszcze:
Danusia PF - 2010-11-14, 07:06

Dziękuję Gosiu właśnie byłam. jak byś mnie teraz widziała :( , ale powolutku się zbieram , wraca mi moja stara radość :) ...z ankietą oczywiście pomogę...
Małgorzata - 2010-11-16, 23:01

Danusia PF,

Witaj :) Najwazniejsze, zebys jak najwiecej zrozumiala i wyciagnela dla siebie - cokolwiek sie wydarzylo. :glaszcze:

Danusia PF - 2010-11-19, 14:17

Małgosiu rozumiem - rozum swoje - a żal, złe emocje swoje...chyba do końca nie potrafię pozbierać się i poradzić sobie sama ze sobą. Staram się , robię swoje ...teoretycznie ogarniam dom, dzieci, zwierzaki ...ale nie wiem co będzie dalej...wiem co by inni zrobili, wiem co podpowiada instynkt , rozum...ale ja jestem inna chyba...i najgorsze jest ,że sama sobie jestem winna w ostatnim czasie popełniłam więcej błędów niż przez całe swoje życie.
szpak - 2010-11-25, 09:25
Temat postu: dzień dobry!!!!!!!!!!!
...ja też jakby wracam-może nie z aż tak dalekiej podróży ale jednak po przerwie.Wszystko się zmienia,ewaluuje w czasie,my też i nasze dzieci ....Próbuję zebrać myśli.Od poniedziałku 29.11.2010 leżę z Jasiem we wrocławskiej klinice-proszę Was o modlitwę w Jego intencji-będziemy diagnozować wątrobę.Piotruś w porządku,trzecia klasa podstawówki-zakochany "po uszy" w koleżance z gimnazjum :) Wczoraj byłam na wywiadówce-nie jest źle.Klaudia jest w "zerówce" ale daje sobie radę więc myślę,że szkoła opóźniona będzie tylko o ten rok. Postaram się odzywać częściej.



Danusiu-tornada są potrzebne ponieważ pomagają porządkować życie bywa tez tak,że aby móc uporządkować trzeba wcześniej wszystko zburzyć.Jesteś silną,mądrą kobietą.A życie to jedna wielka "sztuka walki"......a Ty jesteś w tym dobra.Trzymaj się!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group