FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Mam pytanie... - Proszę o pomoc w badaniach do pracy mgr

Klaudia - 2010-03-19, 12:01
Temat postu: Proszę o pomoc w badaniach do pracy mgr
Witam. W przyszłym roku będę bronila tytułu mgr i obecnie rozpoczęłam pisanie mojej pracy. Chciałabym w niej poruszyć problem coraz częściej pojawiających się informacji o narodzinach pijanego dziecka, jak i również skupic się sie na dzieciach z FAS. Prawde mówiąc nie wiem pod jakim kądem napisać tą prace, czy pod kątem matek, ktore mialy problem z alkoholem i urodzily chore dzieci. Czy raczej na dzieciach, które się urodzily z tym syndromem i zbadać z czym w życiu miały największe problemy, czy faktycznie ich cechy pokrywaja sie z tym co mozna wyczytać w książkach naukowych. To jaką ankiete przygotuje jest uzaleznione od tego kto byłby chętny mi pomóc. Będę wdzięczna za wszelkie winformacje (oczywiście wszystko bedzie przeprowadzone anonimowo). Bardzo prosze o poufne informacje, zwierzenia ponieważ chciałabym w mojej pracy zastosować metode indywidualnego przypadku. Można pisać na maila, na gg, postaram się na kazdą wiadomość odpisać. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group