FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

Problemy - Wielka przeprowadzka

Małgorzata - 2009-02-12, 19:05
Temat postu: Wielka przeprowadzka
Stanęli na naszej drodze Dobrzy ludzie (Marek, Przemek , Aga). Dzięki nim strona fasowa i forum będą miały nowy dom na nowym serwerze. :hura: Okazuje się, ża nasze forum technicznie jest chore i ma dużo "dziur" (cokolwiek to jest ;) i najpierw musi zostać załatane, a potem piękne i zdrowe się przeprowadzi, a właściwie to Przemek je przeniesie.
Trzymajcie kciuki za sprawną przeprowadzkę. Ja się cieszę niesamowicie, bo zarówno strona jak i forum miewały rozmaitych opiekunów (wszystkim baaaardzo dziękuję, a najbardziej Kubie, który starał się jak mógł :brawo: ).

Freda - 2018-10-22, 12:31

Jeśli potrzebujecie przyczepy samochodowej czy lawety to na stronie przyczepy samochodowe macie ogromny wybór. Możecie zakupić taki sprzęt albo go wypożyczyć. Ja kupiłem przyczepę i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Są też na stronie części czy akcesoria takie jak pasy lampki. Ja uważam że mają naprawdę dobre oferty. Polecam serdecznie.