FAScynujące forum
Forum dla rodziców, opiekunów i specjalistów zainteresowanych problematyką zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży

GG - Grupa Gosi :) - Zjazd lutowy

Małgorzata - 2008-01-08, 10:56
Temat postu: Zjazd lutowy
Proszę się wpisywać :pisze:

Kto przybędzie itd.
Mam już kilka pomysłów na nasze spotkanie, ale może i wy dorzucicie swoje, będzie jeszcze pełniej.

Zapraszam :)

Danusia - 2008-01-08, 17:02

A czy ja tez mogę przyjechac ??:>:)
Małgorzata - 2008-01-08, 17:39

Danusiu tylko jeśli rozważysz przyłączenie się do ASa, czyli tutaj:

http://www.akademiasuperwizora.pl/ :)

Ale jestem w trakcie tworzenia oferty, która może Cię zainteresować, może dziś wieczorem wklepię na forum. :)

Czarek - 2008-01-09, 13:11

Cześć Małgosiu.
Ja bezapelacyjnie pojawie się na tajnym mitingu :batman:
A to tylko asowe spotkanie ma być?
Wprawdzie nie mam pojęcia gdzie ale na pewno tam dotrę.

P.S.
Napisz proszę o czym planujesz mówić na spotkaniu :)
Pozdrawiam
Czarek

Danusia - 2008-01-09, 13:52

Hm... chyba finanse mi nie pozwolą z Tego co dobrze przeczytałam.
Czekam na twoją ofertę.

Małgorzata - 2008-01-09, 15:06

Czarek, :)
Czarek napisał/a:
bezapelacyjnie pojawie się na tajnym mitingu :batman:


Czemu tajnym? :chytry: Toć jest nad tym wydarzeniem błogosławieństwo Jaca :rolleyes:
Czarek napisał/a:
to tylko asowe spotkanie ma być


To akurat jest w ramach ASa.

Czarek napisał/a:
Wprawdzie nie mam pojęcia gdzie ale na pewno tam dotrę.


Mapkę wkleję.

Czarek napisał/a:
o czym planujesz mówić na spotkaniu :)


Chciałabym to wypracować z wami w tym wątku. Mój pomysł, kontakty, możliwości, umiejętności +wasze oczekiwania i umiejętności. Na pewno będzie warsztat merytorycznie wprowadzający w kontekst mojej pracy. I będziemy zastanawiać się nad wspólnym obszarem, wokół którego mogliby się zaangażować wszyscy w grupie - np. zorganizowanie konferencji, cyklu szkoleń lub jakiegoś grubszego projektu.

derakasia - 2008-01-10, 10:50
Temat postu: spotkanie
Witajcie...bardzo sie ciesze na nasze spotkanie...Gosiu czy cosik mamy poczytac przed??? Tez myslałam o ustaleniu zakresu naszej wspólpracy, formie zaistnienia. Chetnie cos przygotuje coby sie zaprezentować...może każdy zagospodaruje jakies 20-30 min, z integracji, komunikacji, ot po prostu coby sie poznac, pogadac o sobie, swych byciu trenerem?? Co Wy na to?? Pozdrawiam Kasia
Czarek - 2008-01-10, 14:41

Hej,
rozłożyłaś moje napisy na łopatki :boks:

ja ze skruchą, muszę przyznać że pierwszy raz zetknąłem się z problematyką fas. Ale właśnie zacząłem zgłębiać temat :aniolek: . Chętnie zapoznam się z warsztatem bezpośrednio.
Przyłączam się do prośby Kasi o jakąś literaturę i podpowiedz co studiować aby się szybko móc z laika w experta przedzierzgnąć :)

derakasia - 2008-01-13, 21:24

szukałam dziś książek o fas w księgarni ale nic z tego...liczę Gosiu że użyczysz nam u siebie swe "Fascynujące dzieci..."? Pozdrawiam was ciepło Kasia
1lesio - 2008-01-22, 00:26
Temat postu: akuku ;-) już jestem...
Witam Wszystkich.
Gosiu, zgodnie z uzgodnieniami z Asa chciałbym potwierdzić swój udział w warsztatcie ;-)

1lesio - 2008-01-22, 00:30
Temat postu: akuku ;-) już jestem...
Witam Wszystkich.
Gosiu, zgodnie z uzgodnieniami z Asa chciałbym potwierdzić swój udział w warsztatcie ;-)

Małgorzata - 2008-01-22, 09:17

Czarek napisał/a:
jakąś literaturę i podpowiedz co studiować aby się szybko móc z laika w experta przedzierzgnąć :)
derakasia napisał/a:
Gosiu czy cosik mamy poczytac przed???


Najlepiej forum.. ;)
Podeślę Wam kilka artykułów.
derakasia napisał/a:
Tez myslałam o ustaleniu zakresu naszej wspólpracy, formie zaistnienia. Chetnie cos przygotuje coby sie zaprezentować...może każdy zagospodaruje jakies 20-30 min


Kasiu,, myślę, że to świetny pomysł :) Każdy może poprowadzić taki mini warsztat z tematyki, która mu najbardziej "leży".

1lesio bardzo się cieszę!

kasia dera - 2008-01-22, 19:13

Fajnie poczytam cos na forum co do warsztatow to mam pytanie ile mialby trwac warsztat??? Moge przygotowac kilka zabaw, zajec tancow integracyjnych tal na poczatek czy jakas gre symulacyjna o twoerczym rozwiazywaniu problemow...to bym zajela z godz. Co Wy na to ???pozdrawiam Kasia
Małgorzata - 2008-02-07, 13:01

hej,nie tylko Jaca i Elę zmogło. Melduję się też w tym gronie. Jak Wy się macie zdrowotnie? Czy aby zdołamy (zdołam) się wykurować. :bojesie: A jeszcze jak Kasia planuje tańce integracyjne... ;)
kasia dera - 2008-02-07, 21:34

Ja tam narazie sie trzymam...dajcie znac kto jedzie jak, i na ktora Gosiu mamy sie meldowac? pozdrawiam Kasia
kasia dera - 2008-02-08, 15:02

i jeszcze jaki mamy tzw. plan cos przygotowac? czasu malo zostalo dlatego wolalabym wiedziec wczesniej...Leszku odezwij sie maila Ci wyslalm...papa do zobaczenia Kasia
Małgorzata - 2008-02-11, 15:34

Ja też Wam wysłałam. Grypa straszna mnie dopadła - i nie tylko mnie,cała rodzina chora. Szpital mam w domu. ;(
Małgorzata - 2008-02-12, 09:14

23-24 lutego. Może być?
Czarek - 2008-02-13, 09:50

Mi nie pasuje 23-24 ;( , o ile nie stanie się cud to ja nie mogę :(
Małgorzata - 2008-02-13, 11:03

Jak Ci pomóc przywołać cud? Może jakieś zaproszenie pisemne?
anka m-ch - 2008-02-14, 12:14

witam,
ja co prawda będę trochę doklejona do tej grupy,
ale mi odpowiada 23-24,
czekam na wieści, jaki termin,
no i jakie godziny mniej więcej.
nie wiem w końcu też czy coś przygotować.

pozdrawiam

Czarek - 2008-02-14, 22:08

do pracy będę musiał iść :| , cud w postaci pożaru może rozwiązać mój problem. Jeszcze spróbuje powalczyć ale nie wiem co z tego wyniknie :|
Małgorzata - 2008-02-14, 23:37

Czarek,

Bardzo mi zależy, żebyście byli wszyscy. Dlatego proponuję jednak tydzień po Asowym zjeździe. Jutro napiszę list na ASową listę, bo są jeszcze inne chętne osoby, którym termin nie pasuje.

kasia dera - 2008-02-15, 20:37

Gosiu dla mnie tydzien po As nie ma sznas bo i w sobote i niedz. prowadze szkolenie!!! A BARDZO chce byc!!!!! Dostalam maila od Kuby ze nie ma as-a 1-2.03 bo malo ludzi...mze tedy ale jak dla mnie tylko w W. bo 01.03 mam szkolenie do 13.00...napisz co sadzisz jedyny wolny weekned jaki mam w pelni to ten za tydzien...potem juz do konca marca warsztaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje ze sie uda...Czrek gdzie te Twoja praca, ja ja podpale i sie zobaczymy za tydzien..co? pozdrawiam Kasia
kasia dera - 2008-02-19, 21:13

kochani cos mi sie komplikuja sprawy i coraz mglisciej jawi sie szansa na wyjazd w ten weekend...prosze dajcie znac czy ktos inny potwierdza swa obecnosc...i co dalje z planami???pozdrawiam Kasia
Małgorzata - 2008-02-19, 21:56

Kasiu

no nie uda się w tym tygodniu. Plany nie ulegają zmianie, szukamy dalszego dogodnego terminu. 8-9 marca lub 22-23 marca. I znów palec pod budkę ;)

kasia dera - 2008-02-20, 09:23

CHA JA MOGE 22-23 MARCA, PAPA kASIA
Czarek - 2008-02-21, 15:18

Gotów jestem stawić się w późniejszym terminie tj. 22-23 marca
anka m-ch - 2008-02-21, 20:55

22 - 23 to są Święta - pewnie dlatego macie wolne terminy ;)
kasia dera - 2008-02-22, 21:02

No wlasnie zagapilam sie??? Słuchajcie, A może kiedys GOSIU ,np. w najblizszym w tygodniu bedziesz w W. i mogłybysmy czy moglibysmy (bo wiem ze w tygodniu to Czarek bardziej ma czas i Asia Schulz tez...) Nie wiem jak Ty Aniu...sie przynajmniej na pare dluzszych chwil spotkac, porozmawiac?? Nie chcialabym aby to "sie rozeszlo" nawet gdyby spotkanie w L. odlozylo sie na pozniej..np. po swietach, czekam wiec na Twa decyzje Gosiu,pozdrawiam ufajac ze juz Ty i rodzina wrociliscie do zdrowia Kasia Pozdrawiam Was wszystkich Kasia
Małgorzata - 2008-02-27, 19:00

Proponuję ostateczną ostateczność - czyli tydzień po Świętach 29-30
KASIU, Warszawie będę 26-28 marca, ale totalnie zajęta w dwóch różnych miejscach naraz. Trochę nam się plany krzyżują,ale to nic nie szkodzi. :) Będziemy się umawiać do skutku ;)

kasia - 2008-02-28, 15:02

Cudnie, ja prowadze wtedy warsztat z Dorota Baniasiak ;( ...Czarek tez nie moze w weekendy... a kiedy potem bedziesz w W. i bedziesz tez wolniejsza Gosiu??? pozdrawiam Kasia
Czarek - 2008-04-17, 10:25

Witajcie po długiej przerwie :)
zastanawiam się czy coś wypali z naszych planów? Nikt nic nie pisze a ja wciąż mam ochotę zmierzyć się z FASową kwestią . Nie jestem jedynie pewien czy w ramach Asa, bo ten albo umarł albo zostałem z niego potajemnie wydalony, nie wiem bo od dawna żadnego znaku życia nie organizatorzy nie dali L
Jednak jak wyżej napisałem jestem zwarty i gotowy do pracy w obszarach Fasowych i okołoFasowych i gdybyś Ty Małgosiu wciąż była zainteresowana współpracą chętnie odwiedzę odległą krainę, znaną jako Lędziny J
Pozdrawiam
Czarek

Małgorzata - 2008-04-18, 09:03

Czarek,

:) Widziałam się w Warszawie z Asią Sz. i pomału rozkręcamy współpracę. Temat jest otwarty i nadal potrzeba nas do "pieczenia chleba".

Podaję moje wolne majowe soboty: 10 maja, 24 maja

Czarek napisał/a:
albo umarł albo zostałem z niego potajemnie wydalony,
Na pewno opcja pierwsza, myślę, że dobrze byłoby, gdybyś pogadał z Jacem. Ela jest bardzo chora.
Czarek napisał/a:
chętnie odwiedzę odległą krainę, znaną jako Lędziny


Bardzo,ale to bardzo się cieszę. :hura:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group